دریافت Javelin Fighting 1.0.5 گیم اکشن پرتاب نیزه برای ندروید


با دریافت Javelin Fighting می توانید یک رقابت هیجان انگیز و اعتیادآور را در سبک اکشن داشته باشید و هیجان بالایی را تجربه کنید. این گیم دارای گیم پلی ساده ای است و شما تنها باید نشانه گیری کرده و نیزه را به سمت گیمکن روبرویی که روی یک برجک ایستاده است پرتاب کنید. گیم دارای گرافیک ساده و هنری می باشد که می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. شما باید سریعا تصمیم گرفته و بتوانید پرتاب های خوبی را داشته باشید.

رمز موفقیت شما در این گیم تکرار است و باید آنقدر تیرهای خود را پرتاب کنید تا بتوانید سریع تر گیمکن را کشته و او را از پرتاب هایی که به سمت شما دارد، بازدارید. این طوری طرف مقال شانس کمتری برای ضربه زدن به شما خواهد داشت. شما هرجه قدر که بتوانید طرف را هدشات کنید، بیشتر می توانید رکوردهای عالی را برای خودتان ثبت کنید. این گیم روی سیستم عامل ندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دریافت Javelin Fighting از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دریافتها استفاده نمایند.

Javelin Fighting 1.0.5 Apk

دریافت-Javelin-Fighting

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دریافت-Javelin-Fighting  دریافت-Javelin-Fighting

info

Javelin Fighting – an exciting game based on ragdoll physics. In this game you need to kill all other stickmans by throwing javelins.
Simply drag and drop your finger for targeting and firing. Shoot the javelins fast and have fun beheading your enemies with headshots.

– Realistic physics
– Dynamic gameplay
– Leaderboard
– Great sound effects
– Simple controls
– Archery like gameplay
Changelog:
Fix bugs

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345