دریافت JetBrains RubyMine 2018.1.1 اپلیکیشن برنامه نویسی زبان روبی


آموزش نصب نسخه فعلی:

مشاهده آموزش نصب به صورت تصویری و کاملا قدم به قدم – اختصاصی دریافتها

1) وارد پوشه Patch شده و محتوای درون آن را در محل نصب اپلیکیشن خود کپی کنید. مثلا اپلیکیشن در C:/Downloadha نصب شده است. آدرس فایل اینگونه خواهد شد:

C:/Downloadha/lcs-server.jar

2) وارد محل نصب اپلیکیشن شوید و در پوشه bin به دنبال فایل هایی بگردید که با پسوند .vmoptions می باشند. معمولا دو فایل هستند که نشان دهنده ی فایل های اجرایی 32بیتی و 64بیتی خواهند بود. بنابه سیستم عامل خود و روشی که می خواهید اپلیکیشن را اجرا کنید، یکی از آن ها را انتخاب کنید و با یک ویرایشگر متن (مثل Notepad یا Notepad++) اجرا کنید.

3) یک خط جدید در انتهای اپلیکیشن اضافه کنید و دستور زیر را بزنید:

-javaagent:path-to-lcs-server.jar-file

دقت کنید که به جای عبارت path-to-lcs-server.jar-file باید آدرس فایل فعال ساز را بدهید که در گام 1 انجام داده اید. برای این مورد، بدین صورت می شود:

-javaagent:C:/Downloadha/lcs-server.jar

4) اپلیکیشن را اجرا کنید. از شما درخواست سریال می کند. به زبانه ی Activation Code مراجعه کنید. حال محتوای درون فایل KEY.txt را درون باکس مربوطه کپی کنید. بر روی OK کلیک کنید تا اپلیکیشن اجرا شود. هم چنین دقت داشته باشید که الزامی به استفاده از محتوای درون فایل KEY.txt نیست. بله می توانید با هر عبارت دلخواه مثلا I Love Downloadha نیز اپلیکیشن را فعال کنید. اما KEY.txt شامل محتوای پیشنهادی کرکر می باشد.

——————————

آموزش نصب نسخه های قدیمی:

1) پس از اتمام نصب مطمئن شوید که اپلیکیشن در حال اجرا نمی باشد و اتصال شما از اینترنت قطع است.

2) به فولدر Crack در فایل دریافتی خود مراجعه کنید. تعداد بسیار زیادی فایل وجود دارد. هر کدام برای فعال سازی یک سیستم عامل جداگانه می باشد. برای فعال سازی نسخه ویندوز، شما باید از دو فایل اجرایی با پسوند exe استفاده کنید که شامل دو فایل زیر می شود:

dvt-jb_licsrv.amd64.exe

dvt-jb_licsrv.386.exe

برای سیستم های 64بیتی از amd64 استفاده کنید و برای سیستم های 32بیتی از 386. بنا به سیستم عامل خود یکی از فایل های اجرایی را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. پس از چندثانیه به شما سرور اعلام می شود.

3) حال اپلیکیشن را اجرا کنید. از شما درخواست فعال سازی می شود. گزینه آخر یعنی “License Server” را انتخاب کنید. حال آدرس سرور مورد نظر خود را عبارت “http://127.0.0.1:1017” قرار دهید و اجازه دهید اپلیکیشن فعال سازی شود.

4) پس از شروع اپلیکیشن، دقت داشته باشید که تمامی فایل های اجرایی اپلیکیشن را در فایروال خود قراردهید تا از غیرفعال شدن لایسنس شما جلوگیری شود.