دریافت Kainet LogViewPro 3.8.1 – اپلیکیشن مدیریت وب سرور


دریافت Kainet LogViewPro نام اپلیکیشنی کاربردی برای مدیریت وب سرور می باشد که به کمک آن می توانید به تجزیه و تحلیل عمیق و آن چه در وب سرور شما انجام می شود بپردازید. مدیریت یک وب سرور و پیش بینی مسائلی که می خواهد صورت بگیرد بدون داشتن ابزار مناسب کار سخت و شاید غیر ممکن باشد. امروز تیم دریافتها اپلیکیشنی را برای شما آماده کرده است که همه چیز را در مورد وب سرور شما را به شما می گوید تا شما بتوانید مشکلات را مدیریت کنید، اطلاعات مربوط به آن ها را استخراج کنید و به آن ها بپردازید.

اپلیکیشن Kainet LogViewPro ابزاری می باشد که به شما اجازه می دهد تا تمام رویداد های مربوط به وب سرور خود را پیگیری کنید. شما به کمک این اپلیکیشن می توانید خطای های مربوط به سرور را حذف نمایید و خرابی ها و مشکلاتی که هکر ها برایتان پیش آورده اند را تعمیر کنید. همچنین این اپلیکیشن به شما کمک می کند که فایل گزارش وب سرور خود را تجزیه و تحلیل کنید. این اپلیکیشن از فایل های گزارش با فرمت Microsoft IIS, IIS Advanced Logging Module, W3C Extended, Apache.  پشتیبانی می کند.

دریافت-Kainet-LogViewPro

Kainet-LogViewPro-اسکرین-شات  Kainet-LogViewPro-اسکرین-شات  Kainet-LogViewPro-اسکرین-شات

info

Kainet LogViewPro visualizes the contents of web server logfiles and lets you perform in-depths analyses of what is going on on your web server. This is useful for examining the success of marketing campaigns, finding server errors, hacker attacks or detecting data theft by bad bots.

سیستم مورد نیاز

Windows 7 or higher (64-bit recommended)
.NET framework 4.5

راهنمای نصب

بعد از نصب، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی کرده، آن را اجرا کنید و Patch را بزنید.

نکته: محل نصب اپلیکیشن را اگر تغییر نداده اید به صورت پیش فرض در  آدرس زیر می باشد.

C:/Program Files (x86)/Kainet GmbH/Kainet LogViewPro

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345