دریافت Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business نام یک اپلیکیشن امنیتی برای محافظت از سیستم شما در برار ویروس جدید واناکرای می باشد. هم چنین مجموعه Kaspersky Anti-Ransomware Tool به شما کمک می کند تا اکثریت باج افزارهایی که تا به امروز منتشر شده اند، بر روی سیستم شما تاثیرگذار نباشند. حتی اگر یکی از این باج افزارها بر روی سیستم شما فعال شده باشد، این اپلیکیشن می تواند به صورت هوشمندانه آن را شناسایی کرده و حذف کند. پس از حذف، فایل های شما را نیز Decrypt می کند تا بتوانید مجددا از آن ها استفاده نمایید. این اپلیکیشن که توسط کمپانی معروف Kaspersky ساخته شده است سیستم شما را در برار حمله های باح افزار WannaCry محافظت می‌کند.WannaCry یک ویروس خطرناک بوده و تا به حال توانسته بیش از ۸۰ میلیون سیستم را آلوده کند. نحوه کار این ویروس به این صورت می باشد که فایلها و اطلاعات قربانیانش را کد گذاری می کند ، در نتیجه برای باز کردن این کد از شما میخواهد که در مدت معلوم مبغلی که از ۳۰۰ دلار شروع میشود را واریز کنید و کد را دریافت نمایید. جالب است بدانید که اگر مهلت شما تمام شود به شما دوباره مهلت داده می شود با این تفاوت که مبلغ افزایش می یابد.

دریافت-Kaspersky-Anti-Ransomware-Tool

دریافت-Kaspersky-Anti-Ransomware-Tool  دریافت-Kaspersky-Anti-Ransomware-Tool دریافت-Kaspersky-Anti-Ransomware-Tool

info

Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business is a tool created by Kaspersky to protect businesses following the WannaCry ransomware outbreak. Upon launch, you can run it as an administrator or specify your user account details. For the most part, it is a set it and forget it application. However, there are a few settings.

پشتیبان رایانه

اگر سوالی در زمینه کامپیوتر یا گوشی دارید با خط ثابت از تهران با شماره 9092305460 و از سراسر کشور با شماره 02170703038 تماس بگیرید. (هم چنین می توانید به سایت پشتیبان رایانه مراجعه کنید)