دریافت KUBOOM 1.55 گیم اکشن کابوم برای ندروید


گیم KUBOOM برای گیمکنانی ارائه شده است که دیگر از سبک و سیاق تکراری گیم های اکشن خسته شده اند و دلشان می خواهد که یک اثر متفاوت را تجربه کنند. گیم KUBOOM مدیریت آسانی را در گیم پلی ارائه می کند و گیمکنان می توانند عملکرد بسیار بهتری را نسبت به دیگر گیم ها مشاهد کنند. گیم دارای بهینه سازی بالایی است و نرخ بهتری از FPS ارائه می کند. بیش از ۲۰ نقشه متنوع ارائه شده است و می توانید ۴۰ نوع اسلحه مختلف داشته باشید. گیم همچنین آیتم های سفارشی سازی را ارائه داده است و می توانید در جنگ های پویا شرکت کنید و مدام مهارت های خود را بالاتر ببرید.

با دریافت KUBOOM می توانید به جنگ های قبیله ای اعزام شوید و به صورت آنلاین در تیم های ۵ نفره رقابت کنید. گیم به طور مستقیم، دارای طراحی محیطی منحصربفردی می باشد و می تواند تا مدت ها شما را سرگرم کند. طراحی کابین ها در بهترین شرایط خودش قرار دارد و گیمکنان می توانند هدف گیری و مخفی کاری های خود را به صورت آزادانه انجام دهند. شما حتما باید این گیم را تجربه کنید، چرا که دارای گیم پلی مناسب تری است و می تواند حرکات بهتر و آزادانه ای را در اختیار شما قرار دهد. اینکه گیم تا این حد FPS پیشرفته ای دارد، واقعا یک نوآوری است و می تواند در دیگر آثار نیز به کار گرفته شود. گیم روی سیستم عامل ندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

KUBOOM 1.55 Apk

کاور-KUBOOM

info

Tired of mobile shooters with neutered gameplay, reduced functionality, primitive maps, and a complete lack of balance for donation? KUBOOM wants you!

Features:
– easy management with the ability to autostile (can be disabled in settings) and the full functionality of the PC version!
– good optimization and decent FPS rates even on slower devices!
– more than 20 carefully designed and balanced maps!
– more than 40 units of different types of weapons!
about 100 of the skins for weapons!
– over 25 clothes for character customization!
– dynamic battles 5×5 team mode, with up to 10 players in the “Deathmatch”!
– beautiful graphics, not occupying much space on your device!
– clans with the possibility of doing clan wars!
WHAT’S NEW
– improved graphics and lighting on maps!
– by popular demand: setting the location of the buttons (shooting, aiming, reloading) in the game interface!
– many small improvements and fixes!

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.