دریافت Lobotomy Corporation گیم شرکت لوبوتومی برای کامپیوتر


دریافت Lobotomy Corporation یک گیم مدیریت هیولاها می باشد که در سبک شبیه سازی، مدیریتی و ترسناک توسعه یافته است. این گیم از مووی ها و گیم هایی که هیولاهای تخیلی را ایجاد کرده اند، مانند سری SCP، Cabin in the Woods و Warehouse 13، الهام گرفته است. این گیم از خیال پردازی درباره ی اینکه اگر این هیولاها واقعیت داشتند و شغل شما مدیریت آن ها بود، شکل گرفته است. شما به عنوان مدیریت یک کمپانی که فعالیت آن کنترل موجودات عجیب می باشد، حضور خواهید داشت. این هیولاها یک منبع جدید از انرژی را از خود تولید می کنند. حال، وظیفه ی شما این است که این انرژی را جمع آوری کنید و به افراد مربوطه تحویل دهید. در طی این فرایند، شما می توانید دپارتمان های جدیدی را فعال کنید که باعث مقابله با هیولاهای متعددی می شود.

کمپانی Lobotomy یک شرکت تولید نیروی تازه تاسیس می باشد که مقدار نامحدودی از انتروپی (انرژی جنبشی) را استخراج می کند. این روند با استفاده از تکنولوژی انحصاری این شرکت برای استفاده از موجودات ناشناخته شکل می گیرد. کارخانه ی شما از دپارتمان های متعددی تشکیل شده است و شما با جمع آوری هرچه بیشتر انرژی، به بخش های بیشتری از این کارخانه دسترسی پیدا خواهید کرد. هرچه دسترسی شما به دپارتمان های مختلف بیشتر شود، مدیریت و کنترل این موجودات برای شما آسان تر خواهد بود.

Lobotomy Corporation PC-SKIDROW

آپدیت گیم v1.0.2.3 Update-SKIDROW اضافه شد

دریافت-گیم-Lobotomy-Corporation

در گیم Lobotomy Corporation دو هوش مصنوعی با اسامی Angela و Sephira همراه شما خواهند بود تا فرایند کاری شما تسهیل یابد. در دریافت Lobotomy Corporation به موجودات ناشناخته در گیم پلی، عبارت Abnormality داده می شود. شما باید تلاش خود را کنید که این موجودات هیچ صدمه ای به خدمه ی کارخانه نزنند. اگر یکی از Abnormailityها بتواند راه خروج و یا رهایی پیدا کند، باعث نا به سامانی شدیدی در کارخانه می شود. او می تواند خدمه ی کارخانه را به شکل خودش دربیاورد یا ذهن آن ها را دستکاری کند تا دیگر از شما حرف شنوی نداشته باشند. شما می توانید با انفجار آن بخش کارخانه، به آشوب پایان بدهید. یا اینکه اگر می بینید خدمه گیر افتاده ی شما باارزش هستند، یک تیم حرفه ای برای حل و فصل موضوع به آن بخش اعزام کنید.

info

Lobotomy Corp is a Monster Management Rogue-Lite Simulation game. Our game was inspired by the monsters from game and movies such as SCP series, Cabin in the woods and Warehouse 13. Furthermore, it was developed from the thought of “What if those monsters were real and your job is to manage them”. You will be playing as an administrator of the company which is in the management of such creatures. These monsters generate a new energy source, and your job is to collect them through giving out to your subordinates. Through this process, you can open new departments that facility allows and encounter various monsters. In the game, the player will have to go through the company’s fear and tension filled the atmosphere.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8.1 or later
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3570
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1280×768 minimum resolution, DirectX 9.0c compatible graphics card
DirectX: Version 9.0c
Storage: 6 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دریافت یا نصب این مطلب دارید با تلفن ثابت با شماره 9099070545 تماس بگیرید (در صورت وجود مشکل در برقراری ارتباط به سایت پشتیبانی کلیک کنید)