دریافت Lucky Patcher 7.1.4 اپلیکیشن تقلب در گیم ها برای ندروید


با دریافت Lucky Patcher یک برنامه کاربردی در اختیار خواهید داشت که قابلیت ایجاد تقلب در گیم ها را خواهد داشت و شما می توانید توسط این برنامه لایسنس گیم ها را دور زده و از منابع نامحدود گیم ها لذت ببرید. برنامه می تواند تبلیغات در برنامه ها و گیم ها را نیز از بین برده و به صورت خودکار این کارها را برای شما انجام دهد. اپلیکیشن قابلیت محدود کردن مجوزها را نیز داشته است و یک نسخه اصلاح شده یا همان MOD را در اختیار کاربران قرار می دهد. پچ های اختصاصی این برنامه به قدری قوی می باشند که گیم های زیادی توسط این برنامه کرک شده و در اختیار کاربران قرار داده می شوند.

با دریافت Lucky Patcher شما دیگر می توانید به صورت اختصاصی خودتان برنامه ها را کرک نمایید و از قابلیت های بیشتر انها بهره مند شوید. این برنامه پایگاه داده بزرگی از تمام گیم ها و اپ ها دارا می باشد و بسته به برنامه های خاص می تواند امکانات مختلفی را برای شما به ارمغان داشته باشد. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دریافت Lucky Patcher از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دریافتها استفاده نمایید.

دریافت-Lucky-Patcher

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دریافت-Lucky-Patcher  دریافت-Lucky-Patcher

info

Lucky Patcher is an application that can patch your apps to Remove the license check, remove advertisements, customize and limit permissions, and also create a modified (Mod version) app, it means the apk file that installs the app with its applied patch. some other features of lucky patcher are: backup apps so you can restore them later, patch apps while booting , patching manually.

Features:
Replaced icon in Pixel style
Languages English, Russian, Italian and Polish
Material styles added for Android 5.x and above
Added a large database of patches

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345