دریافت Luminar 2018 v1.2.0.1848 – اپلیکیشن ویرایش تصاویر


دریافت Luminar نام اپلیکیشنی قدرتمند برای ویرایش حرفه ای تصاویر شما می باشد که برای طراحان و افرادی که علاقه خاصی به ویرایش تصاویر دارند بسیار مفید می باشد. تمام ابزاری را که برای ویرایش و ساخت تصویر جدید شما نیاز دارید این اپلیکیشن دارا می باشد. فیلتر های عکس در اپلیکیشن Luminar به شما امکان ایحاد عکس های زیبا را بدون هیچ زحمتی می دهد. از افکت های vintage تا سیاه و سفید و ساخت آسمان شیک و روان در این اپلیکیشن لذت ببرید. برای استفاده از این اپلیکیشن شما نیازی به صرف وقت برای یادگیری پیچیده ندارید. به سادگی فیلتر ها را انتخاب کرده و برای استفاده آن ها را تنظیم کنید. از قابلیت های دریافت Luminar می توان به امکان تنظیم شدت نور در تصاویر، ادیت حرفه ای بر روی فرمت های خام، کاهش دادن نویز تصاویر، بارگذاری سریع تصاویر خام، بافت سفارشی، رتوش چهره، بهبود کنتراست عکس‌ ها، پشتیبانی از اپلیکیشن فتوشاپ و … اشاره کرد.

دریافت-Luminar

با استفاده از اپلیکیشن Luminar همه چیز برای شما به راحتی ساخته می شود. بیش از ۳۵ فیلتر سفارشی به شما کمک می کند تا ظاهر عکس های خود را در تمام روش های ممکن تغییر دهید. هر فیلتر مجموعه ای از کنترل های دقیق را برای استفاده فراهم می کند و شامل راهنمایی داخلی که به شما کمک می کند می باشد. با ابزارها، لایه ها، حالت های ترکیبی، برس ها، ماسک ها و … شما می توانید آزادی نهایی را برای انجام ویرایش های پیچیده انجام دهید.

Luminar-اسکرین-شات  Luminar-اسکرین-شات Luminar-اسکرین-شات

info

Everything you need to make perfect photos in less time.From vintage to black and white, from instant sky enhancement to magnificent dreamy looks, these photo filters in Luminar will help you make beautiful photos in no time. The best part – you don’t need to spend time on complex learning. Simply pick the filters and adjust the easy-to-use sliders. Great photography is easy and fun with Luminar.

سیستم مورد نیاز

– Windows-based hardware PC with mouse or similar input device.
– Direct X 10 compatible Graphics Cards or better.
– Processor Intel Core i3 or better.
– Memory 4 GB RAM or more.
– Operating System Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
– Hard disk 2 GB free space, SSD for best performance.
– Display 1280×768 size or better.

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، تیک گزینه ی Run Luminar را بردارید تا اپلیکیشن اجرا نشود. حال بر روی Finish کلیک کنید.

2) فایل Skylum Software Lic Gen.exe را به محل نصب اپلیکیشن خود منتقل کنید. آدرس دیفالت نصب اپلیکیشن به صورت زیر می باشد:

C: / Program Files / Skylum / Luminar 2018

 

3) حال این فایل را لایسنس را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. در باکس مربوطه، تیک گزینه ی Luminar 2018 را بزنید.

4) حال ابتدا بر روی گزینه ی Get UserSettings xml کلیک کنید. سپس بر روی Set UserSettings xml کلیک کنید.

5) کار تمام است. می توانید اپلیکیشن را اجرا کنید.

رزرو مکان تبلیغاتی

برای رزرو این مکان تبلیغاتی با ایمیل زیر مکاتبه کنید:

Downloadha.help@gmail.com