دریافت NetLimiter Pro 4.0.35.0 Enterprise


دریافت NetLimiter Pro ابزاری برای مانیتور کردن و کنترل کردن ترافیک اینترنت و شبکه های شما می باشد. این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا بتوانید پهنای باند اینترنت خود را برای هر اپلیکیشنی که در حال حاضر از اینترنت شما استفاده می کند و روی سیستم شما اجرا شده است کنترل کنید. با این اپلیکیشن به راحتی می توانید میزان پهنای باند را در مورد هر اپلیکیشن استفاه کننده از اینترنت تنظیم کنید تا به برنامه های دیگر بتواند از پنها باقی مانده استفاده کنند. هنگامی که شما اپلیکیشنی که از اینترنت شما استفاده می کند را ببندید، اپلیکیشن NetLimiter به صورت خودکار آن را در گروه آفلاین ها قرار می دهد و مقدار اینترنتی را که برای آن اپلیکیشن مشخص کرده بودید را بین دیگر اپلیکیشنهای باز تقسیم می کند.

اپلیکیشن کنترل ترافیک شبکه NetLimiter Pro یک کنترل ترافیک و نظارت بر اینترنت است که برای ویندوز طراحی شده است. شما می توانید NetLimiter را برای تنظیم محدودیت سرعت دریافت / آپلود برای برنامه ها یا حتی اتصال مجدد و نظارت بر ترافیک اینترنت خود استفاده کنید. علاوه بر این ویژگی منحصر به فرد، Netlimiter مجموعه ای جامع از ابزارهای آماری اینترنتی را ارائه می دهد. این شامل اندازه گیری ترافیک در زمان واقعی و آمار ترافیک اینترنت در هر برنامه کاربردی است. شما می توانید هم اکنون این اپلیکیشن را که تیم دریافت ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دریافت ها دریافت نمایید.

دریافت-NetLimiter-Enterprise

NetLimiter-اسکرین-شات  NetLimiter-اسکرین-شات  NetLimiter-اسکرین-شات

info

NetLimiter is an ultimate internet traffic control and monitoring tool designed for Windows. You can use NetLimiter to set download/upload transfer rate limits for applications or even single connection and monitor their internet traffic. Along with this unique feature, Netlimiter offers comprehensive set of internet statistical tools. It includes real-time traffic measurement and long-term per-application internet traffic statistics.

سیستم مورد نیاز

Windows 7, Windows Server 2008 R2, Windows 8, Windows 10

راهنمای نصب

1- بعد از نصب ، اپلیکیشن را اجرا کنید.

2- از منوی Help گزینه About and Registration را انتخاب کنید.

3- حال بر روی Register کلیک کرده و با استفاده از اطلاعات موجود در فایل Key و یا Serial اپلیکیشن را فعال سازی کنید.

برای نسخه Enterprise:

بعد از نصب، بنا به نسخه سیستم عامل خود 32 یا 64 بیتی یکی از دو فایل netlimiter.4.pro.v4.0.35.0.enterprise را در محل نصب کپی کرده، آن را اجرا کنید و Patch را بزنید تا فعال سازی انجام شود.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345