دریافت OBS Studio 21.1 – اپلیکیشن ساخت ویدیو های آموزشی در اینترنت


دریافت OBS Studio اپلیکیشنی برای گیمر ها، برنامه نویسان، هنرمندان و کاربران آماتور که با استفاده از آن می توانند مووی های آموزشی مختلف ایجاد کرده و بر روی اینترنت به اشتراک بگذارید. ویدیو هایی با کیفیت بالا توسط OpenGL یا Direct3D ایجاد کرده و آن ها را در وب سایت های اشتراک ویدیو مانند یوتیوب به اشتراک بگذارید. این اپلیکیشن دارای رابط کاربری عالی بوده و تمام ویژگی ها را برای شما به نمایش می گذارد. همچنین این اپلیکیشن بدون هیچ مشکلی برای شما اجرا شده و می توانید از آن استفاده نمایید. شما می توانید بعد از ضبط مووی به صورت مستقیم بر روی سایت های اشتراک ویدیو از جمله Twitch، YouTube یا DailyMotion به اشتراک بگذارید یا آن ها را بر روی هارد خود با کیفیت بالا در فرمت های مختلف از جمله MOV, FLV, MKV, MP4, TS و M3u8 ذخیره نمایید. شما با دریافت OBS Studio می توانید آموزش های آنلاین خود را ایجاد کنید.
شما با دریافت OBS Studio می توانید آموزش های آنلاین خود را ایجاد کنید. OBS Studio اجازه پیکربندی ویدیو های آنلایت را به شما می دهد و مخاطبین شما از تماشای ضبط زنده و با کیفیت شما لذت خواهد برد. شما می توانید رزولوشن را تغییر دهید، FPS را تنظیم کنید، تاخیر را تغییر دهید و حداکثر میزان بیت را تنظیم کنید، به طوری که برای طیف وسیعی از دستگاه ها و سرعت ها مناسب باشد.

دریافت-OBS-Studio

OBS-Studio-اسکرین-شات  OBS-Studio-اسکرین-شات  OBS-Studio-اسکرین-شات

info

OBS Studio is an application designed for gamers, artists, developers or amateur users who enjoy creating tutorials and streams that they share over the Internet. Create high quality recording with OpenGL or Direct3D on your desktop and stream them on the Internet via this intuitive software solution.

سیستم مورد نیاز

Windows 7, 8, 8.1 and 10.

رزرو مکان تبلیغاتی

برای رزرو این مکان تبلیغاتی با ایمیل زیر مکاتبه کنید:

Downloadha.help@gmail.com