دریافت O&O DiskImage Professional / Workstation / Server 12.1 Build 145


دریافت O&O DiskImage Professional Edition اپلیکیشنی عالی و مطمئن برای ایجاد نسخه پشتیبان کامل و شبیه ساز از فایل ها و ویندوز و اطلاعات داخل هارد دیسک می باشد. خصوصیت اصلی اپلیکیشن در تهیه نسخه کاملاً مشابه می باشد و در زمان لازم جهت ریکاوری و بازگردانی اطلاعات، عیناً بازگردانی خواهند شد. این اپلیکیشن با توجه به امکانات و نحوه طراحی برای هر دو دسته کاربران معمولی و حرفه ای قابل استفاده می باشد. این اپلیکیشن می تواند به صورت کامل از درایور های سخت افزاری نصب شده نیز نسخه پشتیبان تهیه نماید و در صورت لزوم بازگردانی نماید. قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از سیستم عامل نیز به کاربر کمک می نماید در مواقع ضروری نسبت به بازگردانی کامل سیستم عامل خود اقدام کند. چنین قابلیتی در کنار امکان پشتیبان گیری از درایور ها باعث می شود کاربر در مواقع ضروری به طور کامل سیستم خود را گیمابی نماید.

قابلیت اثر گذاری دیگر دریافت O&O DiskImage Professional Edition، تهیه نسخه پشتیبان کامل از سیستم عامل با قابلیت بوت و راه انداز می باشد. این نسخه پشتیبان را می توان روی لوح فشرده رایت کرد یا در حافظه usb نگهداری کرد تا در مواقع لازم از آن استفاده نمود. برای رایت نسخه های پشتیبان، اپلیکیشن خود دارای رایت کننده داخلی است و می تواند لوح های فشرده ای را به صورت CD/DVD/ Blu-ray/ HD-DVD ایجاد نمود. برای گیمابی نیز مسیر بسیار ساده است و با چند کلیک قابلیت ریستور و گیمابی اطلاعات وجود دارد. همچنین اپلیکیشن بعد از تهیه نسخه پشتیبان با بررسی فایل ایجاد شده آن را از نظر سالم و کامل بودن تست می نماید.

دریافت-O&O-DiskImage

O&O-DiskImage-اسکرین-شات  O&O-DiskImage-اسکرین-شات  O&O-DiskImage-اسکرین-شات

info

O&O DiskImage lets you back up an entire computer or single files whenever you want – even while the computer is being used. In the event you should lose your personal data it can be quickly restored with just a few mouse clicks – even when Windows is no longer able to start. It also supports SSD drives and the latest UEFI System.

سیستم مورد نیاز

Windows Vista  •  Windows Vista 64 bit  •  Windows 7  •  Windows 7 64 bit  •  Windows 8  •  Windows 8 64 bit  •  Windows 10  •  Windows 10 64 bit

راهنمای نصب

ابتدا دسترسی به اینترنت خود را قطع کنید.

بعد از نصب ، اپلیکیشن را اجرا کرده و بر روی Enter your Registration Code کلیک کرده و با استفاده از نام و سریال موجود در فایل Key اپلیکیشن را فعال سازی کنید.

بعد از نصب اپلیکیشن را در فایروال قرار دهید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345