دریافت PC Cleaner Pro 2018 v14.0.18.3.31


دریافت PC Cleaner Pro اپلیکیشنی که به شما کمک می کند که سیستم خود را به حالت ایده آل خود برگدانده و سرعت آن را به طور قابل توجهی افزایش دهید. متاسفانه پس از گذشت چند ماه و نصب اپلیکیشن های مختلف سرعت و عملکرد کامپیوتر کاهش می یابد به طوری که این کاهش سرعت، شما را مجبور به نصب دوباره ویندوز خواهد کرد. امروز تیم دریافت ها اپلیکیشن را برای شما آماده کرده است که می توانید به کمک آن سرعت سیستم خود را بهینه کنید. PC Cleaner یک اپلیکیشن بهینه ساز کامل و کم نقص برای سیستم عامل ویندوز می باشد.

دریافت-PC-Cleaner-Pro

اپلیکیشن PC Cleaner با پاک سازی ویروس های نا شناخته و همچنین بهینه سازی رجیستری این امکانات را برای شما به ارمغان می آورد که سرعت سیستم خود را بهینه نمایید. از ویژگی های این اپلیکیشن می توان به شناسایی میانبر های نا معتبر و همچنین حفاظت از کامپیوتر در برابر اسپای ورها اشاره کرد. توسط این اپلیکیشن می توانید ورودی های غیر مفید و بلا استفاده را از رجیستری ویندوز حذف نمایید. از جمله اطلاعاتی که اپلیکیشن PC Cleaner قادر به پاک سازی آن ها می باشد می توان به پسوند فایل ها، میانبر های نامعتبر، DLL های به اشتراک گذاری شده، فونت ها ، فایل های راهنما، مسیر برنامه و… اشاره کرد. بعد از نصب، اپلیکیشن PC Cleaner رجیستری سیستم شما را اسکن کرده و اطلاعات نامعتبر و یا اطلاعاتی که منسوخ شده می باشند را شناسایی می کند، سپس با حذف این اطلاعات به شما کمک می کند تا سرعت سیستم خود را بهینه سازی نمایید.

 

PC-Cleaner-Pro-اسکرین-شات PC-Cleaner-Pro-اسکرین-شات PC-Cleaner-Pro-اسکرین-شات

info

We believe computers are meant to speed things up, not slow things down, so you can work smarter and faster. That’s why we engineered PC Cleaner to provide outstanding antivirus and antispyware protection, and PC optimization tools that works quietly and efficiently, without slowing your PC down like other bloated security products.

سیستم مورد نیاز

OS : Windows xp/Vista/7/8/10

راهنمای نصب

1- بعد از نصب، اپلیکیشن را اجرا کرده و بر روی Register که در سمت چپ پایین می باشد کلیک کنید.

2- فایل key را اجرا کنید .

3- با سریالی که درون فایل Key قرار داده شده است اپلیکیشن را فعال سازی کنید.

4- اپلیکیشن را در فایروال قرار دهید تا از غیر فعال شدن اپلیکیشن جلوگیری شود.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345