دریافت R-Tools R-Drive Image ابزاری قدرتمند برای پشتیبان گیری از سیستم شما به صورت فایل ایمیج می باشد. این اپلیکیشن کاربردی این قابلیت را به شما می دهد تا به راحتی از فایل های خود ایمیجی تهیه کنید و آن را بر روی سی دی یا دی وی دی رایت کنید. این اپلیکیشن قابلیت های زیادی دارد که از جمله این قابلیت ها می توان به دارا بودن ویزارد، زیپ کردن فایل های ایمیج، فشرده سازی، قرار دادن پسورد برای ایمیج ها، جداسازی ایمیج، درست کردن بوت گرافیکی، ماژول های ایجاد دیسک و… اشاره کرد. به کمک این اپلیکیشن می توانید از هر قسمت سیستم خود ایمیج تهیه کنید. حتی می توانید از ویندوز خود ایمیج تهیه کنید تا در صورت خراب شدن آن از ایمیجی که گرفته اید استفاده کنید.

تهیه بک آپ از اطلاعات و درایوهای سیستم یکی از امن ترین روش های محافظت از فایل ها می باشد که با دریافت R-Tools R-Drive Image می توانید از دیسک های مختلف خود نسخه پشتیبان به صورت ایمیج های فشرده تهیه کنید. می توانید از ویندوز خود نیز نسخه ی پشتیبان بگیرید که این پشتیبان ها می توانند از طریق بوت نیز گیمابی شوند. با تنظیم برنامه قادر به گرفتن بک آپ به صورت روزانه و یا هفتگی هستید که به صورت خودکار صورت بگیرد. قابلیت های دیگری هم چون رایت مستقیم بر روی CD و DVD، پشتیبان گیری از مجموعه ای از فایل، سرعت ۲۰۰% بالاتر نسبت به بک آپ گیر خود ویندوز، نوشتن پارتیشن های NTFS و… از سایر ویژگی های این اپلیکیشن قدرتمند می باشند.

دریافت-R-Tools-R-Drive-Image

R-Tools-R-Drive-Image-اسکرین-شات

info

R-Drive Image is a potent utility providing disk image files creation for backup or duplication purposes. A disk image file contains the exact, byte-by-byte copy of a hard drive, partition or logical disk and can be created with various compression levels on the fly without stopping Windows OS and therefore without interrupting your business. These drive image files can then be stored in a variety of places, including various removable media such as CD-R(W)/DVD, Iomega Zip or Jazz disks, etc.

سیستم مورد نیاز

– Internet Explorer
– The administrative privileges under Win2000/XP/2003 are required during installation to install R-Drive Image

راهنمای نصب

1- اپلیکیشن را نصب کنید.

2- فایل lrdiboot.bin و lrdigui.bin و Patch – R-Drive Image 6.x را در محل نصب اپلیکیشن کپی کنید.

2- Patch – R-Drive Image 6.x را اجرا کنید و بر روی Patch کلیک کنید.

3- Keygen را اجرا کنید و سریال موجود در قسمت License Key را کپی کنید.

4- اپلیکیشن را اجرا کنید گزینه Register را انتخاب کنید و با استفاده از نامی دلخواه و سریال کپی شده اپلیکیشن را فعال سازی کنید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345