دریافت Rally Fury 1.31 گیم رالی خشمگین برای ندروید


با دریافت Rally Fury یک رقابت هیجان انگیز در سبک مسابقات اتومبیل رانی خواهید داشت و می توانید گیم پلی روانی را تجربه کرده و با رقبای خود روزهای هیجان انگیزی را سپری نمایید. گیم دارای بخش های متنوعی می باشد که می توانید در رقابت های ان شرکت کرده و دریفت و سرعت بالا و هیجان انگیز را تجربه نمایید.

با دریافت این گیم ماشین های مدرن و زیبایی را تجربه خواهید کرد و می توانید تجربه جالبی در زمینه مسابقات داشته باشید. گیم دارای گرافیک جالبی است و هر کاربری می تواند اتومبیل موردنظر را انتخاب کرده و با آپگرید بخش های مختلف آن، شانس بزرگی را برای پیروزی در گیم داشته باشد. این گیم روی سیستم عامل ندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دریافت Rally Fury از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دریافتها استفاده نمایند.

Rally Fury – Extreme Racing 1.31 Apk + Mod

دریافت-Rally-Fury

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دریافت-rally-fury  دریافت-rally-fury

info

Experience the thrill and challenge of high speed rally racing! Push your driving skills to the limit as you race against the clock, compete against challenging AI opponents, and race in special challenge events.

DRIFT: Slide sideways around corners for speed or just for pure fun.

NITRO BOOST: Hit your nitro boost and reach extreme speeds. Leave your opponents in your dust!

REALISTIC PHYSICS: Realistic racing physics on asphalt or dirt. How far can you drift? How much air will you catch over the jumps? Just don’t lose control and crash!

CUSTOMIZATIONS: Customize your cars with different paint colors, apply decals, and personalize your license plates.
Changelog:
Minor bug fixes

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345