دریافت ReviverSoft Driver Reviver 5.25.8.4


دریافت ReviverSoft Driver Reviver اپلیکیشنی برای آپدیت و به روز رسانی درایور های شما می باشد. تمامی سخت افزار های ویندوز نیاز به اپلیکیشنی برای شناسایی شدن و بهتر کار کردن می باشد. شما می توانید این اپلیکیشن ها را از سایت شرکت سازنده سخت افزار خود دریافت نمایید. اما گاهی می بینید شرکت سازنده کشور ما را تحریم کرده است و دسترسی به سایت سازننده غیر ممکن می باشد . گاهی می بینید دسترسی به سایت سازنده نیز امکان پذیر می باشد اما شما باید وقتی را بگذارید و در سایت سازنده دنبال اپلیکیشنی که با سخت افزار شما سازگار باشد را پیدا کنید. همچنین مشکلی دیگری نیز وجود دارد اینکه تعداد سخت افزار ها زیاد می باشد و شما باید تعداد زیادی سایت را چک کنید و زمان خیلی زیادی را صرف بروز شدن سخت افزار خود کنید. درایور ها که دائمأ از سوی کمپانی های سازنده سخت افزار بروز رسانی می شوند و در هر نسخه مشکلات احتمالی برطرف می شود و بهتر و بهینه تر می گردد.

دریافت-Driver-Reviver

دریافت ReviverSoft Driver Reviver یکی از بزرگترین پایگاه های داده درایور در جهان محسوب می شود. با نصب Driver Reviver می توانید به سادگی با یک کلیک، تمامی قطعات نصب شده بر روی کامپیوترتان را اسکن نمایید و با تطبیق دادن نسخه های نصب شده با آخرین ورژن هایی که توسط شرکت های سازنده های آنها بر روی اینترنت منتشر شده است، آن هایی را که نیاز به آپدیت دارند، به روز کنید. برای به روز رسانی درایور ها نیازی به جستجو نخواهید داشت چرا که این برنامه با اتصال به بانک اطلاعاتی عظیم خود آخرین نسخه ها را برای شما آماده کرده و لینک دریافت آن ها را در اختیارتان قرار می دهد.

Driver-Reviver-اسکرین-شات Driver-Reviver-اسکرین-شات Driver-Reviver-اسکرین-شات

info

Driver Reviver will scan your PC to identify out of date and obsolete drivers. Driver Reviver can quickly and easily update these drivers to restore optimum performance to your PC and its hardware and extend its life.By keeping your drivers updated, you are ensuring that you continue receiving updates containing bug fixes, performance improvements, and potential new features from the manufacturer.Installing the wrong Driver or malware could render your PC inoperable and potentially put you at risk. Driver Reviver ensures accurate detection and consistently delivers the correct drivers.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows® 10,8,7, Vista and XP in 32 bit or 64 bit Editions

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، اپلیکیشن به صورت اتومات اجرا خواهد شد. اپلیکیشن را به صورت کامل ببندید. دقت کنید که حتما از کنار ساعت ویندوز نیز بسته شده باشد. هم چنین از بخش Task Manager مطمئن شوید که فایل اجرایی DriverReviver.exe در حال اجرا نیست.

2) حال وارد پوشه Patch_URET شوید و محتوای درون آن را در محل نصب اپلیکیشن خود کپی کنید.

3) فایل اجرایی driver.reviver.5.24.0.12-patch.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و بر روی گزینه ی Patch کلیک کنید.

4) کار تمام است. حال اپلیکیشن را اجرا نمایید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345