دریافت Rhinoceros 6.3.18090.471 – طراحی قطعات صنعتی


دریافت Rhinoceros نام اپلیکیشنی قدرتمند می باشد که به شما برای طراحی قطعات صنعتی کمک می کند. این اپلیکیشن به شما برای طراحی سه بعدی مکانیکی، شبیه سازی محصول، ایجاد قالب و… کمک می کند. از دیگر موارد استفاده این اپلیکیشن در طراحی صنعتی، معماری، صنایع آبی، طراحی جواهرات، طراحی اتومبیل و… اشاره کرد و فرمت های پشتیبانی شده این اپلیکیشن DWG/DXF(AutoCAD 200x, 14, 13, and 12 ) , SAT (ACIS) , DGN , FBX , X_T (Parasolid) , 3DS , LWO , STL و… است. ویژگی بارز این اپلیکیشن امکان تبادل فایل با سایر اپلیکیشن های طراحی می باشد و امکان پیش نویس طراحی نیز در این اپلیکیشن قرار داده شده است.

با دریافت Rhinoceros می توانید به ایجاد، ویرایش، تجزیه و تحلیل، ایحاد سند، رندر کردن، تحریک و حرکت طراحی و ترجمه نربز منحنی ها، سطوح ، جامدات،  مش های چند ضلعی و… بپردازید. این اپلیکیشن دقت مورد نیاز برای طراحی، نمونه اولیه، مهندسی، تجزیه و تحلیل و تولید هر چیزی از یک هواپیما گرفته تا یک جواهر را دارا می باشد. به کمک اپلیکیشن Rhinoceros  می توانید ۱۰۰ ها محصول سه بعدی را ایجاد کنید. این اپلیکیشن بسیار قدرتمند می باشد و نیاز به سخت افزاری قوی نمی باشد و شما می توانید روی هر سیستمی آن را نصب کنید و از آن استفاده کنید.

دریافت-Rhinoceros

Rhinoceros-اسکرین-شات Rhinoceros-اسکرین-شات Rhinoceros-اسکرین-شات

info

Rhino 5.0 is the market leader in industrial design modeling software. Highly complicated shapes can be directly modeled or acquired through 3D digitizers. With its powerful NURBS based engine Rhino 5.0 can create, edit, analyze, and translate curves, surfaces, and solids. There are no limits on complexity, degree, or size. McNeel Rhino 5.0 also supports polygon meshes and point clouds for a complete coverage of geometric data types. With its unparalleled modeling power McNeel Rhino 5.0 lets you focus on designing, not on cumbersome modeling workarounds.

سیستم مورد نیاز

8 GB or more is recommended.
Internet connection for installation and validation.
600 MB disk space.
OpenGL 2 capable video card recommended.
No more than 63 CPU Cores.
Multiple-button mouse with scroll wheel is recommended.

راهنمای نصب

1- ابتدا مطمئن شوید حتما اینترنت شما قطع می باشد. سپس به نصب اپلیکیشن بپردازید.

2- بعد از نصب ، فایل اجرایی موجود در پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید، آن را اجرا کنید و Patch را در بزنید تا اپلیکیشن فعال سازی شود..

3- حتما اپلیکیشن را در فایروال خود قرار دهید تا سریال شما غیرفعال نشود و بتوانید همواره رجیستر باشید.

4- اینترنت خود را متصل کنید و از اپلیکیشن لذت ببرید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345