دریافت Room Arranger 9.5.4.612 – اپلیکیشن طراحی داخلی ساختمان


دریافت Room Arranger اپلیکیشنی عالی برای طراحی سه بعدی اتاق، آپارتمان و طبقه با ظاهر کاربری بسیار ساده می باشد. کافی است ابتدا با ابزار های اپلیکیشن آشنا شوید و بعد از دقایقی به راحتی نسبت به طراحی خود اقدام نمایید. از نکات مهم این اپلیکیشن که مسلماً برای معماران حائز اهمیت است، رعایت مقیاس در طراحی و وجود اندازه در طرح ها می باشد از این رو طراحی ایجاد شده کاملاً قابل استفاده استفاده و ارائه به کارفرما و مشتری است. اپلیکیشن با دارا بودن کتابخانه ای کامل از انواع مبلمان، طرح دیوارها، طرح سقف، نور پردازی، اشیاء، گیاهان، رنگ،بافت ها و… هیچ کمبودی در طراحی ظاهری از خود ندارد.

اپلیکیشن Room Arranger از استاندارد VRML پشتیبانی می کند. طرح ساخته شده قابل پرینت و یا ارائه به صورت تصویری در دنیای وب نیز می باشد. اپلیکیشنی دارای بخشی به نام Wall Editor می باشد که بسیار کاربردی است. در این بخش پلان خودتان را به اپلیکیشن ارائه می دهید و کار دیوار گذاری توسط خود اپلیکیشن به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و شما کافی است نسبت به طراحی داخلی آن ها اقدام نمایید. برای مشاهده طرح خودتان می توانید هر لحظه طرح را در زاویه ای مختلف مشاهده نمایید. برای پرینت و خروجی گرفتن نیز همین طور خواهد بود و از هر زاویه ای می توانید خروجی تهیه کنید.

دریافت-Room-Arranger

Room-Arranger-اسکرین-شات    Room-Arranger-اسکرین-شات  Room-Arranger-اسکرین-شات

info

Room Arranger is 3D room / apartment / floor planner with simple user interface. Once you get the basics, you can draw whatever you imagine. While having wide library of objects, you can easily create your own piece of furniture. Room Arranger can show your project in 3D. It uses VRML standard for it. So you can put interactive 3D scene on your web.

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows XP/7/8/8.1/10
RAM: 256MB .
Hard Disk Space: 200MB of free space required.
Processor: Intel Pentium 4

راهنمای نصب

۱- بعد از نصب ، اپلیکیشن را اجرا کرده و از منوی Help گزینه Register را انتخاب نمایید.

2- با استفاده از فایل Keygen سریالی دلخواه تولید کرده و اپلیکیشن را رجیستر کنید.

3- اپلیکیشن را در فایروال خود قرار دهید تا از دسترسی آن به اینترنت و غیرفعال شدن سریال جلوگیری شود.

رزرو مکان تبلیغاتی

برای رزرو این مکان تبلیغاتی با ایمیل زیر مکاتبه کنید:

Downloadha.help@gmail.com