دریافت SearchMyFiles 2.83 x86/x64 اپلیکیشن جستجوی آسان فایل ها


SearchMyFiles جایگزینی مناسب برای ماژول پیش فرض “Search For Files And Folders” ویندوز است که امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده و دریافت SearchMyFiles می توانید تا فایل های مورد نظر خود را از روی نوشته (text) و یا از روی آخرین تغییرات/زمان ایجاد شدن/آخرین زمان مشاهده و … جستجو کنید. به عنوان مثال می توانید تمامی فایل های ایجاد شده در ۱۰ دقیقه آخر و حجم بین ۵۰۰ و ۷۰۰ بایت را جستجو کنید. با فیلتر کردن جستجو بر اساس حجم، نوع، زمان و … سریعتر به نتیجه می رسید.

دریافت SearchMyFiles به شما این امکان را می دهد تا جستجوهای پیشرفته و بسیار دقیق خود را به راحتی انجام دهید؛ امری که در جستجوی عادی ویندوز میسر نیست. شما می توانید از جستجوهای خود خروجی به فرمت های محبوب از قبیل text، html، csv و xml داشته باشید. ماهیت کلی اپلیکیشن SearchMyFiles به صورت پرتابل است و شما می توانید آن را به سادگی بر روی فلش خود کپی کنید و در همه جا از این اپلیکیشن کاربردی استفاده نمایید.

دریافت-SearchMyFiles

http://upbaz.ir/wp-content/uploads/2018/04/SearchMyFiles-s1.jpg  http://upbaz.ir/wp-content/uploads/2018/04/SearchMyFiles-s2.jpg  http://upbaz.ir/wp-content/uploads/2018/04/SearchMyFiles-s3.jpg

info

SearchMyFiles represents a powerful alternative to Windows’ search function, provides users with an extensive list of configuration options for rapidly narrowing down search results to locate a particular file.

سیستم مورد نیاز

Win2K / WinXP / Vista / Win7 / Win8 / Win10.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345