دریافت Secret Disk Pro 4.04


ممکن است به هر دلیلی بخواهید بعضی از درایور های سیستمتان را مخفی کنید اما ممکن است روش کار را ندانید ، دریافت Secret Disk Pro اپلیکیشنی رایگان و مناسب جهت مخفی سازی درایو می باشد. این اپلیکیشن علاوه بر مخفی سازی درایور ، رمز عبور هم قرار میدهد که در این صورت فقط کسانی می توانند به درایور دسترسی داشته باشند که رمز عبور را داشته باشند . دیگر امکانات این اپلیکیشن مخفی کردن فایل های شخصی ، استفاده آسان فقط با فشردن یک کلید ( کلید F8 ) ، سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز و …. می باشد.

آیا فایلهای حساس یا اطلاعاتی دارید که می خواهید دور از چشمان دیگران نگه دارید؟ دریافت Secret Disk Pro یک فضای روی دیسک شما ایجاد می کند، و فایل ها تنها با یک رمز عبور قابل دسترسی است و برای اکسپلورر ویندوز نامرئی می باشد. وقتی Disc Disk را باز می کنید، رمز عبور صحیح را برای باز کردن پوشه درایو وارد کنید. شما می توانید هر چیزی که دوست دارید در اینجا ذخیره کنید، تا زمانی که فضای دیسک خود را داشته باشید. پوشه را بسته و قفل کنید تا از ویندوز حذف می شود تا زمانی که قفل را باز کنید.دریافت-Secret-Disk

Secret-Disk-اسکرین-شات  Secret-Disk-اسکرین-شات  Secret-Disk-اسکرین-شات

info

Do you have sensitive files or data you want to keep away from prying eyes? Secret Disk will create a space on your hard drive, only accessible with a password, and invisible to Windows explorer. When you install Secret Disk, you have to set a password (which you mustn’t forget). This will create a ‘drive’ with a letter like Z. When you open Secret Disk, enter the correct password to open the drive folder. You can store whatever you like in here, as long as you have space on your hard drive! Close and lock the folder, and it will disappear from Windows.

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید آنرا اجرا کرده و Patch را بزنید سپس فایل secretdisk را انتخاب کنید تا اپلیکیشن فعال سازی شود.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345