دریافت ShareX 12.1.0 – اپلیکیشن تهیه عکس از دسکتاپ


دریافت ShareX ابزاری مناسب به منظور عکس برداری از محیط دسکتاپ با کیفیت بسیار مناسب می باشد. کاربران می توانند با این برنامه به راحتی از صفحه نمایش خود به صورت کامل و یا برش زده عکس تهیه نمایند و همان جا به صورت مستقیم روی شبکه های احتماعی و یا مسنجر ها به اشتراک بگذارند. نسخه جدید این برنامه قابلیت پشتیبانی از برخی از شبکه ها را اضافه کرده است و همچنین امکان تهیه تصاویری با کیفیت دلخواه نیز اضافه شده است.

اپلیکیشن ShareX یک اپلیکیشن تصویر برداری از صفحه نمایش می باشد که تصاویر را در فرمت های مختلف برای شما ذخیره می کند. همچنین می توانید به کمک این اپلیکیشن از صفحه نمایش مووی برداری کنید، فایل های GIF بسازید، فایل ها ایجاد شده را آپلود کنید، تنظیمات را بر روی تصاویر اعمال کنید و به طول خودکار واترمارک بر روی تصاویر قرار دهید. ShareX یک ابزار قدرتمند برای گرفتن عکس از ویندوز است. شما می توانید تصاویر خود را به صورت مستقیم در Imgur, FTP, Dropbox, Pastebin آپلود نمایید. یکی از برتری های این اپلیکیشن نسبت به دیگر اپلیکیشن های مشابه رایگان بودن این اپلیکیشن می باشد که شما می توانید بعد از نصب، از آن استفاده نمایید.

دریافت-ShareX

ShareX-اسکرین-شات ShareX-اسکرین-شات  ShareX-اسکرین-شات

info

ShareX is a Capture the screen, save the images to different formats, record video, generate GIF animations, upload them online, make photo adjustments, or apply watermarks automatically.

ShareX is a feature-rich and powerful screenshot grabbing tool for Windows users. Honestly, it’s one the most impressive graphic capturing tools we’ve come across on Softpedia in the freeware section.

سیستم مورد نیاز

Memory: 100 MB RAM
Storage: 150 MB available space

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345