دریافت SkidStorm 1.0.89 گیم مسابقه ای با گرافیک بالا برای ندروید


گیم گوشی SkidStorm یک اثر رقابتی چندنفره می باشد که به صورت ریل تام اجرا می شود و یک تجربه و کاملا رایگان را در اختیار گیمکنان قرار می دهد. گیم دارای گرافیک ساده و بسیار چشم نوازی است که گیمکنان را قادر می کند تا بتوانند در محیط های هنری و زیبای گیم قرار گرفته و تجربه ناب و هیجان انگیزی را تجربه کنند. گیم دارای بخش های متنوعی است که امکان کنترل آسان و جذاب اتومبیل ها را در اختیار گیمکنان قرار میدهد.

با دریافت SkidStorm می توانید یک تجربه قهرمانانه را داشته باشید و با داشتن ماشین های بزرگ خود، تجربه ای هیچان انگیز از رقابت با نیتروها را نیز داشته باشید. ماشین های متنوع و هیجان انگیز، بخش بزرگی از گیم را تشکیل می دهند و با داشتن آهنگ های ناب، چنین تجربه ای بسیار زیباتر جلوه ساز می شود. این گیم روی سیستم عامل ندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

SkidStorm 1.0.89 Apk + Mod

کاور-SkidStorm

info

SkidStorm is a global multiplayer realtime racing game, free of charge and with simple graphics. You can challenge others online or play alone offline. It offers the smooth control which is really easy to get the hang of! In the game, you may drive the cars and drift though all kinds of tracks, swipe your fingers to experience the thrilling races. You may also fill up nitro tanks to speed up or overtake in the corner to become the champion.

WHAT’S NEW
Updates:
1. Added the friend system, you can add friends now and in Custom Race, you can also invite your friends to compete together;
2. Optimized the problem where room list refreshed slowly when switching the region in Custom Race;
3. Fixed the bug where some players failed to initiate cars when entering the game;
4. Fixed the display error of Legendary Trophies on the profile page.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.