دریافت Temple Run 2 1.45.3 گیم محبوب فرار از معبد 2 برای ندروید


Temple Run 2 نسخه جدید گیم زیبای فرار از معبد می باشد که با داشتن بیش از ۱۷۰ میلیون بار دریافت جز محبوب ترین گیم های ندروید می باشد. کاربران در این گیم می توانند تا ماجراهای جدید گیم را دنبال کرده و به دنبال فرار از معبدی ترسناک و پر از رمز و راز های پیچیده باشند. گیم Temple Run 2 دارای روند بسیار اعتیادآوری می باشد که مانند اکثر گیم های رانینگ شما باید در آن بتوانید از موانع عبور کرده و امتیازات لازم را از سر راه خودتان جمع آوری نمایید.گیم دارای ریتم اعتیادآور و هیجان انگیزی می باشد و شما کاربران عزیز می توانید مسیرهای صخره ای خطرناک را عبور کرده و از بهترین ریتم گیم بهره مند شوید. تغییرات زیادی در گیم اعمال شده است و بسیار هیجان انگیز تر کرده است.

شما با دریافت Temple Run 2 می توانید در هر نقطه ای از جهان از گیم را تجربه کرده و از جنگل ها عبور کرده و بیایان ها را نیز پشت سر بگذارید. گیم دارای روند بسیار خوبی می باشد به طوری که شما از حالت ساده شروع کرده و می توانید پس از تجربه مکرر گیم در مناطق آسان وارد چالش های سخت تر گیم شوید. این چالش های سخت تر باعث می شود که افراد بتوانند تمرکز بالایی را کسب نمایند و در صورتی که مراحل را به خوبی طی کنند امتیازات لازم را کسب نمایند. این امتیازات نیز در آینده برای گرفتن جوایز متعدد به کار شما خواهد آمد. شما در این گیم می بایستی تا پرش های هیجان انگیزی را انجام دهید و با گذر از موانع مختلف خود را با بخش های مختلفی از معبد برسانید. کاربران این نسخه می توانند تا گرافیکی بهتر را تجربه کنند و در گیم پلی عالی گیم که از بخش های اصلی گیم است غرق شوند. گیم روی ندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دریافت Temple Run 2 از سرورهای قدرتمند سایت دریافتها بهره مند شوند.

 Temple Run 2 1.45.3 Apk + Mod

کاور-Temple-Run-2

اسکرین-شات-TempleRrun-2

info

With over a zillion downloads, Temple Run redefined mobile gaming. Now get more of the exhilarating running, jumping, turning and sliding you love in Temple Run 2!

Navigate perilous cliffs, zip lines, mines and forests as you try to escape with the cursed idol. How far can you run?!

Changelog :

We’d like to say “Thanks” to all of our runners!

– Compete in Global Challenges to unlock exclusive prizes.

– 7 days of Thanks, play each day for a new prize! Starting November 21st

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345