دریافت Tenorshare ReiBoot Pro 6.9.4.0


دریافت Tenorshare ReiBoot Pro یک ابزار فوق العاده مفید می باشد که به کمک آن می تواند دستگاه های iOS خود را در حالت ریکاوری قرار دهید و با یک کلیک دستگاه های iOS خود را از این حات خارج کنید. معمولا این عملیات شامل یک کار خسته کننده می باشد به این صورت که شما باید دکمه صفحه اصلی (Home) و دکمه ولوم پایین را نگه دارید، سپس آن را به کامپیوتر وصل کنید و همچنین باید iTunes را نیز اجرا کنید تا وارد محیط ریکاوری شوید. اگر یک بار هم وارد محیط ریکاوری شده باشید می دانید که با یک بار نگه داشتن دکمه ها نمی توانید وارد این محیط شوید و باید این فرایند را چندین بار انجام دهید تا بتوانید وارد محیط ریکاوری شوید. Tenorshare ReiBoot یک اپلیکیشن فوق العاده برای این چنین مشکلات می باشد و شما با یک کلیک می توانید وارد محیط ریکاوری شوید.
اپلیکیشن Tenorshare ReiBoot با نسخه های مختلف دستگاه های iOS از جمله اپل، آیپاد و آیپد سازگار می باشد. کار با این اپلیکیشن بسیار ساده می باشد. شما بعد از آن که دستگاه خود را به کامپیوتر وصل کردید، اپلیکیشن مدل دستگاه شما را شناسایی می کند. شما به کمک این اپلیکیشن نه تنها می توانید کار های مربوط به حالت ریکاوری را انجام دهید بلکه می توانید تمام مسائل و مشکلات مربوط به iOS را نیز رفع کنید. شما به کمک اپلیکیشن ReiBoot می توانید مشکلات مربوط به صفحه نمایش، خطا های مربوط به iTunes و مسائل دیگر را تعمیر کنید.

دریافت-Tenorshare-ReiBoot

Tenorshare-ReiBoot-اسکرین-شات  Tenorshare-ReiBoot-اسکرین-شات  Tenorshare-ReiBoot-اسکرین-شات

info

Recover your iOS device’s data using the intuitive and user-friendly one-click interface that this reliable software solution offers. ReiBoot is an extremely handy utility that can put your iOS device into recovery mode, as well as to pull it off this state with a single click. Usually, such an operation involves a tedious procedure which requires you to hold down the Home button of the device while disconnecting and connecting it to your computer, during which you also need to operate iTunes. Not to mention that sometimes the scenario gets even more complicated if boot issues occur.

سیستم مورد نیاز

Windows XP  •  Windows XP 64 bit  •  Windows Vista  •  Windows Vista 64 bit  •  Windows 7  •  Windows 7 64 bit  •  Windows 8  •  Windows 8 64 bit  •  Windows 10  •  Windows 10 64 bit

راهنمای نصب

1- بعد از نصب، اپلیکیشن را اجرا کنید و گزینه 3 نقطه کنار گزینه ضربدر را زده و گزینه Register را انتخاب نمایید.

2- Keygen را اجرا کرده و ایمیلی وارد کنید تا سریالی برای شما تولید شود.

3- با استفاده از ایمیل و سریال اپلیکیشن را فعال سازی نمایید.

رزرو مکان تبلیغاتی

برای رزرو این مکان تبلیغاتی با ایمیل زیر مکاتبه کنید:

Downloadha.help@gmail.com