دریافت The Amazing Spider Man 1.2.0 مرد عنکبوتی آندروید + دیتا


همان طور که می دانید مدتی است نسخه جدید گیم مرد عنکبوتی با نام The Amazing Spider-Man ساخته و ریلیز شده است در این این پست از سایت قصد معرفی نسخه جدید این گیم را که قابلیت اجرای 100% آفلاین را دارد داریم . داستان گیم به این صورت است که  دکتر Conners از مدیریتی شرکت Oscorp  برکنار شده و به جای وی شخصی با نام  Alistair Smythe مدیریت را به دست می گیرد.

The Amazing Spider Man 1.1.9

حالا سر و کله موجوداتی تغییر ژن داده شده که توسط Smythe و اطرافیانش به این روز رسیده اند  پیدا شده و یکی از این موجودات که انکبوت است  کاراکتر گیم ما یعنی اسپایدر من را نیش می زند و این فرد هم تحت تاثیر ژن قرار گرفته قدرتمند و دارای نیروی خاصی می شود.

در این گیم شما در نقش کاراکتر اصلی گیم یعنی مرد عنکبوتی باید در شهر نیویورک و حومه آن اتواع فعالیت ها و ماموریت ها را انجام دهید . این گیم فوق العاده زیبا و گرافیکی و مهیج محصولی از کمپانی عظیم گیم سازی دنیا ، Gameloft قدرتمند  است که اسکرین شات هایی از گیم و گرافیک حرفه ای و خاص آن را در تصاویر بالا دیدید . برای دریافت هر دو فایل apk و دیتای گیم ، و مطالعه راهنمای نصب و استفاده از فایل دیتا و محل کپی مناسب آن به ادامه مطلب مراجعه نمایید .