دریافت Unity Pro 2017.3.1 p2 x64 + Addons + Support


دریافت Unity (یونیتی) جزو چهار موتور گیم ساز بزرگ می باشد که البته روز به روز در حال پیشرفت است. طی چند سال اخیر بسیای از گیم سازان به سمت این موتور گرایش پیدا کرده اند. حتی در داخل کشور نیز بسیاری از شرکت های گیم سازی این موتور را به عنوان موتور گیم ساز خود انتخاب کرده اند و در حال ساخت گیم با این موتور گیم ساز هستند. ساخت گیم با یونیتی انجین بسیار ساده است چرا که بیشتر کار در محیط ویژوال انجام می شود. یعنی حدود ۸۰ درصد عملیات مورد نظر شما بدون کدنویسی انجام می شود و تنها حدود ۲۰ درصد کار کدنویسی است. این موضوع باعث جذب بسیاری از کاربران علاقه مند به گیم سازی شده است که علم زیادی در برنامه نویسی ندارند و می توانند از دریافت Unity به عنوان ابزاری قابل اعتماد برای پیاده سازی ایده های گیم سازی خود استفاده کنند.

دریافت-یونیتی

یونیتی یک موتور گیم چند سکویی است که توسط فناوری‌های یونیتی (Unity Technologies) ساخته شده است و در ساخت گیم ویدیویی برای کامپیوترهای شخصی، کنسول‌های گیم، دستگاه‌های همراه و وب سایت‌ها استفاده می‌شود. برای اولین بار در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سال ۲۰۰۵ برای سیستم عامل OS X معرفی شد و از آن زمان به حال بر روی بیست و یک سکوی دیگر توسعه یافته است. دریافت Unity از نرم‌افزار مونودولاپ که یک نرم‌افزار متن باز ویرایشگر زبان‌های برنامه‌نویسی است به عنوان ویرایشگر زبان برنامه‌نویسی استفاده می‌کند؛ این نرم‌افزار بسیار قدرتمند است و کاملاً با موتور گیم ساز یونیتی هماهنگ شده است. مهمترین قابلیت‌های این نرم‌افزار شامل پیشنهاد دهنده خودکار کلمات، سیستم دیباگینگ پیشرفته و پشتیبانی کامل از زبان سی شارپ می باشد.

یونیتی از جمله موتورهای گیم ساز است که می‌تواند از زبان‌های برنامه‌نویسی معروف پشتیانی کند. زبان‌های برنامه‌نویسی سی‌شارپ (C#.net)، جاوااسکریپت و زبان برنامه‌نویسی بو که یک زبان از خانواده زبان برنامه‌نویسی پایتون می‌باشد در یونیتی قابل استفاده هستند (البته امکان استفاده از زبان بو از نسخهٔ ۵ به بعد یونیتی حذف شده است). زبان سی‌شارپ (C#.net) قابلیت شی گرایی دارد و به واسطه این قابلیت، قابلیت‌هایی همچون ارث بری را نیز دارا می‌باشد، این قابلیت‌ها در پروژه‌های بزرگ برنامه‌نویسی بسیار سودمند هستند.

یونیتی یک موتور گیم ساز چند پلتفرمه است. یعنی می‌تواند برای بسیاری از پلتفرم‌های موجود گیم را ایجاد کند. یونیتی برای پلتفرم‌های زیر خروجی ایجاد می‌کند:

  • مک اواس
  • وی
  • ایکس‌باکس ۳۶۰
  • پلی‌استیشن ۳
  • آی‌اواس
  • ندروید
  • ایکس باکس وان
  • پلی استیشن ۴

اسکرین-شات-unity اسکرین-شات-unity اسکرین-شات-unity

info

Unity is a game development ecosystem: a powerful rendering engine fully integrated with a complete set of intuitive tools and rapid workflows to create interactive 3D and 2D content; easy multiplatform publishing; thousands of quality, ready-made assets in the Asset Store and a knowledge-sharing community.
For independent developers and studios, Unity’s democratizing ecosystem smashes the time and cost barriers to creating uniquely beautiful games. They are using Unity to build a livelihood doing what they love: creating games that hook and delight players on any platform.

سیستم مورد نیاز

System with Microsoft Windows Vista Business 32bits / Windows 7 Professional 32/64bits
System: Pentium Processor 2.4 GHz or higher, recommended 3.0 GHz
RAM memory: 2GB minimum; recommended: 3GB
RAM memory (using DTM or X80 drops): 2GB; recommended: 4GB
Hard disk: minimum available free space 8 GB, recommended 20 GB
Microsoft Internet Explorer 5.5 or higher
On Windows 7 64bits System, installation of Windows 7 Service Pack 1 (SP1) is mandatory in order to use Unity Pro V7.0
System with Microsoft Windows XP Professional
System: Pentium Processor 1.2 GHz or higher, recommended 3.0 GHz
RAM memory: 1GB minimum; recommended: 2 GB
RAM memory (using DTM or X80 drops): 2GB; recommended: 3GB
Hard disk: minimum available free space 8 GB, recommended 20 GB
Microsoft Internet Explorer 5.5 or higher

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب مطمئن باشید اتصال شما از اینترنت حتما قطع می باشد. اپلیکیشن را پس از اتمام نصب به هیچ وجه اجرا نکنید.

2) ماژول های دلخواه را متناسب با نیاز خود نصب کنید.

3) تمامی محتویات پوشه crack را در محل نصب اپلیکیشن جایگزین کنید.

4) بازهم مطمئن شوید اینترنت قطع می باشد. اپلیکیشن را اجرا کنید. گزینه Manual Activation را انتخاب کنید. سپس Load License را بزنید. برای نسخه 2015 فایل Unity_v5.x.ulf و برای نسخه 2017 فایل Unity_lic.ulf را انتخاب کنید. حالا اپلیکیشن را به صورت Work Offline اجرا کنید.

5) فایل های اجرایی اپلیکیشن را توسط فایروال بلاک کنید تا لایسنس شما غیرفعال نشود.

6) اپلیکیشن را اجرا کنید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345