دریافت Windows Repair Toolbox ابزاری رایگان برای کمک به تعمیر سیستم ویندوزی شما می باشد که باعث افزایش سرعت و بهینه سازی سیستم می شود. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید مشکلات سیستم خود را رفع کنید و با پردازشی سریع راه آسانی برای حل مشکل خرابی در ویندوز پیدا کنید. این اپلیکیشن دارای ابزار های مختلفی می باشد که هنگام استفاده از آن متوجه آن ها خواهید شد که تمامی آن ها به شما کمک می کند تا سیستم خود را بهینه کرده و سرعت کار با سیستم را افزایش دهید. همچنین شما میتوانید اطلاع سیستم خود را در این اپلیکیشن مشاهده نمایید. گزینه “Unattended fix” به طور خودکار به حذف بدافزار، تمیز کردن سیستم و تعمیر و ترمیم دیسک می پردازد.

اپلیکیشن Windows Repair Toolbox می تواند اطلاعاتی در مورد سیستم شما را به نمایش بگذارد. این اپلیکیشن قادر است درجه حرارت CPU، نام و مدل CPU و درصد استفاده از  سی پی یو ، مقدار رم نصب شده بر روی سیستم و درصد استفاده از، مقدار فضای آزاد در C:/partition ، نسخه ویندوز و تاریخ نصب و … را برای شما به نمایش بگذارد. یکی دیگر از قابلیت هایی که این اپلیکیشن به شما می دهد این است که اجازه می دهد شما به انجام تست های تضمین کیفیت بپردازید.

دریافت-Windows-Repair-Toolbox

Windows-Repair-Toolbox-اسکرین-شات Windows-Repair-Toolbox-اسکرین-شات

info

Windows Repair Toolbox (freeware) is a software created to help you repair a Windows system, by making the process faster, easier and uniform.

سیستم مورد نیاز

Windows XP  •  Windows Vista  •  Windows 7  •  Windows 8  •  Windows 10  •  Windows 10 64 bit

رزرو مکان تبلیغاتی

برای رزرو این مکان تبلیغاتی با ایمیل زیر مکاتبه کنید:

Downloadha.help@gmail.com