دریافت Wondershare PDFelement Pro 6.4.2.3104


دریافت Wondershare PDFelement Pro یک اپلیکیشن کاربردی برای ایجاد و ویرایش فایل های پی دف اف می باشد. شما به کمک این اپلیکیشن فایل های پی دی اف را ویرایش کنید شما می توانید در آن به تغییر متن و تغییر فونت بپردازید فقط کافی هست کلیک کنید و سپس شروع به تایپ کنید. به کمک این اپلیکیشن می توانید به راحتی عکسی به فایل پی دی اف اضافه کنید. اپلیکیشن ایجاد و ویرایش اسناد PDF با Wondershare PDFelement از زبان های بسیاری چون انگلیسی، کره ای، روسی، آلمانی، اسپانیایی و زبان های بیشتر دیگر پشتیبانی می کند.

دریافت Wondershare PDFelement Pro بر روی نسخه ویندوز ویندوز های  ۸٫۱/ ۸/ ۱۰ / ۷ /Vista (/XP  قابل نصب و اجرا می باشد. توجه داشته باشید که این اپلیکیشن بر روی ویندوز Xp نسخه ۳۲ بیتی و یندوز ۸.۱ نسخه ۶۴ قابل اجرا می باشد و در ویندوز های دیگر در هر دو نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی قابل نصب می باشد. شما می توانید هم اکنون این اپلیکیشن را که تیم دریافت ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دریافت ها دریافت نمایید.دریافت-Wondershare-PDFelement

Wondershare-PDFelement-اسکرین-شات Wondershare-PDFelement-اسکرین-شات Wondershare-PDFelement-اسکرین-شات

info

The all-in-one PDF solution for your growing business. Change the way you work with PDF. Wondershare PDFelement provides everything you need to make PDF workable. PDFelement is by far the best PDF editing solution.With PDF element, alter text and change fonts as you do in Microsoft Suite. Simply click and start typing – it’s that easy.

سیستم مورد نیاز

1 GHz processor
512 MB RAM
100 MB HDD

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی کنید فایل اجرایی را اجرا کرده و patch را بزنید تا اپلیکیشن فعال سازی شود.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345