دریافت WSUS Offline Update 11.2 اپلیکیشن دریافت آپدیت های ویندوز


دریافت WSUS Offline Update اپلیکیشنی بسیار عالی برای دریافت آپدیت ها و فایل های به روزرسانی امنیتی و عادی سیستم های مختلف ویندوز محصول شرکت مایکروسافت بدون نیاز به بخش Windows Update ویندوزها می باشد. همان طور که می دانید بخش بروزرسانی ویندوز ها امکان ذخیره سازی و نگه داری فایل های آپدیت دریافت و نصب شده را نمی دهد و اگر قرار بر نصب دوباره آن ها بر روی ویندوزی دیگر باشد بایستی مجدداً از بخش windows update دریافت شوند و این مسئله مسلماً نیازمند وقت و استفاده بیش از حد پهنای باند می باشد که در ایران به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست. ولی با استفاده از اپلیکیشن WSUS Offline Update می توانید به راحتی فایل های به روزرسانی سیستم های ویندوز xp و vista و ۷ و ۸ و ۱۰ در نسخه های ۳۲ بیت و ۶۴ بیت و همچنین نسخه های server را به راحتی در هارد دیسک خود دریافت و نگه داری نمایید. این اپلیکیشن علاوه بر توانایی دریافت فایل های به روزرسانی ویندوز ، می تواند فایل های به روزرسانی اپلیکیشن Microsoft Office را نیز دریافت و نگه داری کند. امیدواریم از این اپلیکیشن رایگان استفاده لازم را ببرید.

دریافت-WSUS-Offline-Update

WSUS-Offline-Update-اسکرین-شات WSUS-Offline-Update-اسکرین-شات

info

Allows you to keep your computer up-to-date by downloading the latest patches and security updates.You can use WSUS Offline Update to easily download patches and updates for your Windows and Office without going through the whole procedure on Microsoft’s Windows Update website.
Using WSUS Offline Update, you can update any computer running Microsoft Windows and Office safely, quickly and without an Internet connection.
Using WSUS Offline Update, you can update any computer running Microsoft Windows safely, quickly and without an Internet connection.

سیستم مورد نیاز

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345