8 Ball Pool v3.13.4 دریافت نسخه جدید گیم بیلیارد آنلاین


گیم بیلیارد 8 Ball Pool شاهکاری دیگر از کمپانی Miniclip.com

یکی از بهترین گیم هایی که به خوبی، ورزش مهیج بیلیارد را شبیه سازی کرده است 8 Ball Pool می باشد که به تازگی توسط استودیوی گیم سازی Miniclip.com برای سیستم عامل آندروید طراحی و روانه گوگل پلی شده است که تا به حال بیش از 500 میلیون بار دریافت و نصب کننده داشت و توانسته امتیاز 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد که با این آمار میشه گفت یکی از بهترین هاست. در این گیم قادر خواهید بود تا به دو صورت آنلاین و آفلاین به گیم پرداخت و سرگرم شوید. وجود مراحل مختلف و ویژگی های منحصر به فرد این گیم را از هم سبکان به خوبی جدا کرده است.

8 Ball Pool v3.12.4 دریافت نسخه جدید گیم بیلیارد آنلاین

 

ویژگی های گیم بیلیارد ایت بال

  • امکان گیم با دیگر کاربران گیم در سرتاسر جهان
  • وجود چوب های بیلیارد مختلف
  • وجود میز های مختلف و جذاب
  • دارای بخش آفلاین
  • کنترل بسیار ساده برای ضربه زدن به توپ

معررفی گیم بیلیارد 8 Ball Pool

اگر شما نیز یکی از طرفداران گیم های ورزشی و مخصوصاً ورزش مهیج بیلیارد هستید گیم جدید و زیبای 8 Ball Pool را به هیچ عنوان از دست ندهید. در این گیم می توانید به دو صورت آنلاین و آفلاین  به مسابقه بپردازید. در قسمت آفلاین گیم بیلیارد شما می توانید به صورت دو نفره گیم را آغاز کنید و لذت ببرید و در بخش آنلاین شما با افراد مختلف که از سراسر دنیا در این گیم عضو هستند به رقابت های مختلف خواهید پرداخت. بخش های مختلفی برای مسابقه با افراد دیگر طراحی شده است که هر کدام از شما مقدار امتیازی کسر کرده ولی در پایان اگر شما برنده باشید دو برابر امتیاز کسر شده را دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید با دوستان خود نیز رقابت های مهیجی را برگذار کنید.

رقابت ها بسیار جذاب بوده و می تواند شما را وارد چالش های مختلف کند. همچنین با شرکت در تورنومنت های مختلف می توانید مهارت های خود را به افراد مختلف نمایش دهید. هر فرد دارای رتبه ای خاص برای خود است که آن رتبه حرفه ای و یا آماتور بودن فرد را مشخص میکند. در تایم های مختلف شما دارای دستاورد های مختلفی خواهید بود که می تواند به شما امتیاز و یا چیز های مختلفی بدهد.