Age of Kings v2.79.0 دریافت گیم استراتژیک عصر پادشاهان


گیم استراتژیک و آنلاین Age of Kings

گرافیک و گیم پلی جذاب در سبک MMOSLG

محصول کمپانی Elex سازنده گیم هایی همچون Magic Rush و Clash of Queens

امروزه گیم های آنلاین در سبک استراتژیک مانند گیم های کلش آف کلنز، بوم بیچ و کلش آف کینگز در بین مردم کشور ما رواج بسیار پیدا کرده اند و هر ساله تعداد بسیار زیادی از گیمکنان این سبک را به سمت خود جذب می کنند. گیم ای که در این پست به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد هم از دسته ی گیم های آنلاین استراتژیک می باشد. شما در گیم Age of Kings شبیه به دیگر گیم های استراتژیک با بنا کردن دهکده خود و ارتقا دادن آن و نیرو های مختلف به جنگ با دشمنان آنلاین در سر تا سر جهان خواهید رفت و قدرت و توانایی های استراتژیکی خود را به رخ آنان خواهید کشید.

ویژگی های گیم عصر پادشاهان

  • مبارزات آنلاین و مهیج با سایر کاربران
  • امکان تشکیل اتحاد با دوستان خود برای نبرد با سایر کاربران جهانی
  • امکان جمع آوری و غرات منابع دشمنان
  • امکان ساختن برج ها و ساختمان های مختلف برای دفاع از قلعه
  • امکان ساخت انواع نیروها و ارتقا آنها
  • سازگاربا گوشی ها و تبلت های آندرویدی
  • گرافیک خوب و صداگذاری عالی


معرفی و بررسی گیم Age of Kings

گیم مهیج و جذاب آنلاین و استراتژیک Age of Kings یک گیم زیبا و آنلاین با سطح گرافیک خوب می باشد که توسط کمپانی Elex کشور هنگ کنگ برای دستگاه های با پلتفورم آندروید ساخته شده و به صورت کاملا رایگان برای دریافت قرار داده شده است. کمپانی Elex پیش از این نیز گیم های استراتژیک محبوبی همچون Age of Warring Empire ، Magic Rush: Heroes و Clash of Queens را تولید کرده بود.

در گیم Age of Kings شما در نقش پادشاهانی هستید که برای بقای خود می بایست با تمام قوا با دشمنان رو به رو شوند. در گیم عصر پادشاهان، شما می بایست قلمروی خود را گسترش داده و با تربیت ارتش نظامی حرفه ای، مانع از نفوذ دشمنان به قلمروی خودتان شوید. برای این کار نیاز به داشتن قوه مدیریتی و استراتژیکی می باشد. در غیر این صورت منابع شما هدر رفته و بازدهی نیروهای دفاعی و هجومی شما بی اثر خواهد بود.

در گیم Age of Kings علاوه بر سربازان و لژیونرها می توانید پا را فراتر گذاشته و از سحر و جادوها نیز استفاده کنید. گرافیک و جزئیات طراحی های Age of Kings در نوع خود کاملاً قابل قبول بوده و گیم پلی حرفه ای و پر امکانات گیم نیز باعث شده است تا این گیم به یکی از گیم های محبوب استراتژیکی تبدیل شود. هم اکنون گیم Age of Kings در کنار دیگر گیم های محبوب سبک استراتژیک، جزو پر مخاطب ترین گیم های استراتژیکی موبایل می باشد. گیم Age of Kings را نصب کرده و از فرمانروایی قلمروی خود لذت ببرید!