Alien Creeps TD v2.22.2 دریافت گیم خیزش بیگانه + مود


گیم استراتژیک خیزش بیگانه Alien Creeps TD آندروید

بسیاری از گیم هایی که برای آندروید عرضه می شوند، با این که حجم کمی دارند، اما به صورتی طراحی شده اند که کاربران به صورت ناخوداگاه جذب آن می شوند. یکی از همین گیم ها هم Alien Creeps TD می باشد که دارای گرافیکی بسیار عالی (HD) می باشد. گیم پلی جذاب و بسیار عالی گیم نیز به خودی خود کاربر را جذب می کند. Alien Creeps TD یک گیم بسیار سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های آندروید می باشد که در سبک استراتژیک از استودیوی گیمسازی Outplay Entertainment می باشد.

دریافت Alien Creeps TD

ویژگی های گیم اکشن Alien Creeps TD

  • دفاع از سیاره زمین با استفاده از برج های دفاعی
  • افزایش به چالش کشیدن گیمکنان با 3 حالت هیجان انگیز
  • قابلیت مستقر کردن قهرمان ها و پیاده نظام ها در سراسر مکان های دلخواه
  • استراتژیک برای دفاع کردن با استفاده از برج های دفاعی
  • قابلیت آنلاک کردن برج های جدید و قدرتمند برای دفاع از خود
  • قابلیت اشتراک حملات هوایی و تقویت ها به همراه دوستان خود

نقد و بررسی گیم Alien Creeps TD

داستان گیم Alien Creeps TD در مورد حمله موجودات فضایی به کره زمین میباشند که با این کار قصد احاطه کردن زمین را دارند. شما نیز به عنوان یک فرمانده نظامی در گیم ایفای نقش خواهید کرد که باید بتوانید با استراتژیکی مناسب در برابر این موجودات فضایی ایستادگی کرده و آنها را نابود کنید. همان گونه که اشاره کردیم، گیم Alien Creeps TD به سبک استراتژیک طراحی شده است. در این گیم شما باید از برج های دفاعی استفاده کنید تا بتوانید از پیش روی نیروهای غریبه جلوگیری کنید. برج های دفاعی مختلفی در گیم قرار داده شده است که هرکدام از آنها قدرت ها و بعضا قابلیت های مختلفی دارند که با توجه به نیاز خود می توانید برج را در مکان مناسب قرار دهید تا به سمت نیروهای دشمن تیراندازی کنند.

نکته جالب در مورد گیم Alien Creeps TD که در گیم های مشابه کمتر مشاهده شده است، قابلیت استفاده از سربازها و نیروهای پیاده نیز وجود دارد و شما می توانید با قرار دادن نیروهای پیاده در مسیرهایی که مد نظر دارید، از جلو آمدن نیروهای غریبه جلوگیری کنید. در Alien Creeps TD برج هایی قرار گرفته اند که همگی انها مدرن هستند. یعنی شما از برج هایی استفاده خواهید کرد که نوع کشتار با استفاده از آنها به سبکی مدرن طراحی شده است. شما امکان ارتقاء دادن و افزایش قدرت این برج ها را نیز خواهید داشت و می توانید تا چندین سطح مختلف، آنها را ارتقاء دهید.

بدون شک، Alien Creeps TD یکی از بهترین گیم های سبک دفاعی (+استراتژیک) می باشد که تاکنون برای گوشی های آندروید عرضه شده است و تجربه ای بی نظیر را در گوشی همراه شما به ارمغان خواهد آورد. اگر شما نیز از طرفداران گیم های استراتژیک و به ویژه برج دفاعی هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه Alien Creeps TD را از دست ندهید.