Angry Birds 2 v2.20.1 دریافت گیم پرندگان خشمگین 2 + مود آندروید


گیم جذاب و سرگرم کننده Angry Birds 2

قسمت دوم از سری گیم های Angry Birds
با گرافیک بالاتر و گیم پلی بسیار کامل تر نسبت به نسخه اول
محصول شرکت فنلاندی Rovio Entertainment
نسخه معمولی + نسخه مود شده
به همراه ویدئوی تریلر رسمی گیم

بعد از چند سال از عرضه اولین نسخه از سری گیم های Angry Birds ، در ماه جولای 2015 شاهد عرضه شدن نسل دوم از این گیم هستیم. انگری بردز یا پرندگان خشمگین بدون تردید جزو 3 گیم برتر تاریخ موبایل محسوب می شوند! شرکت Rovio Entertainment فنلاند سازنده این سری از گیم ها با ساخت و عرضه چندین نسخه مختلف از گیم های پرندگان خشمگین با ویژگی های مخصوص و منحصر به فرد، توانسته است سهم عظیمی از دنیای گیم های موبایل ها را در اختیار داشته باشد. در این مطلب قصد معرفی Angry Birds 2 یعنی دومین قسمت رسمی از سری گیم های Angry Birds را داریم.

گیم Angry Birds 2 انگری بردز

ویژگی های گیم انگری بردز 2 آندروید :

 • گرافیک بسیار عالی و جذاب (بهبود بسیار زیاد نسبت به نسل اول)
 • حفظ کردن سبک سنتی گیم
 • گیم پلی روان و سرگرم کننده در سبک معروف Slingshot سری گیم های Angry Birds
 • وجود شخصیت های محبوب از جمله Terence , Bomb , Matilda , The Blues , Chuck , Red
 • اضافه شدن شخصیت جدید و جنجالی Silver
 • قابلیت ارتقاء شخصیت ها
 • توانایی استفاده از پرندگان مختلف در مراحل مختلف این بار به صورت دلخواه
 • قابلیت آزادسازی پرندگان با گذراندن مراحل
 • وجود دشمنان همیشگی (خوک ها)
 • وجود مناطق مختلف گیم در جزیره خوک ها (Piggy Island)
 • وجود 3 دشمن یا رئیس اصلی Foreman Pig , Chef Pig و King Pig
 • اضافه شدن قابلیت استفاده از طلسم های مختلف Blizzards, Hot Chilis, Golden Ducks و …
 • دارای بخش آنلاین و توانایی شرکت در تورنومنت ها و لیگ های مختلف

دریافت انگری بردز 2 برای آندروید

معرفی و بررسی گیم Angry Birds 2

پرندگان خشمگین بازگشته اند! در آخرین روز ماه جولای 2015 دومین قسمت رسمی از گیم Angry Birds که به عنوان نسل جدید از این گیم شناخته می شود عرضه شد. این گیم با عنوان Angry Birds 2 در فروشگاه Google Play و App Store ارائه شده است. Angry Birds 2 سیزدهمین نسخه رسمی از سری گیم های Angry Birds و دومین قسمت (نسل دوم) این سری گیم ها می باشد.

تا پیش از این Rovio به صورت جدی خبری مبنی بر اینکه این گیم را تولید خواهد کرد یا خیر اعلام نکرده بود. اما با توجه به اینکه تغییرات بیش از حد نسخه های مختلف گیم پرندگان خشمگین کاربران زیادی را از سمت این گیم دور کرد، می توان اینطور برداشت کرد که Rovio به اشتباه خود پی برد و با عرضه این گیم قصد جبران داشته است. در واقع Rovio بعد از ساخت گیم هایی مثل Angry Birds Seasons , Angry Birds Rio , Angry Birds Friends به طور ناگهان سبک سنتی گیم محبوب خود را تغییر داد و گیم هایی با سبک و سیاق بسیار متفاوت عرضه کرد!

مسلماً سری گیم های Angry Birds به خاطر نسخه های اول به این محبوبیت جهانی دست پیدا کرده بودند. اما این تغییرات به مزاق کاربران زیاد خوش نیامد و محبوبیت گیم های پرندگان خشمگین و استودیوی Rovio کمتر و کمتر شد. اما Rovio با سیاست کاری جدید خود و به منظور جلب توجه کاربران قدیمی، قسمت دوم از این سری گیم ها را عرضه کرد.

در انگری بردز 2 برای آندروید همان شخصیت های محبوب و همیشگی یعنی شخصیت های Terence , Bomb , Matilda , The Blues , Chuck , Red دیده می شوند. اگرچه در 12 نسخه پیشین شاهد معرفی چندین شخصیت جدید بودیم، اما به نظر می رسد گیم Angry Birds 2 قصد دارد تا کاملاً به ایده های گذشته بازگردد و سنت شکنی نکند! در این گیم هیچ کدام از شخصیت های اصلی حذف نشده اند. اما این بار یک شخصیت جدید و انقلابی به این گیم اضافه شده است. یک شاهین پر سرعت و خاکستری رنگ با نام Silver …

characters-silver

بررسی محتوای گیم پلی گیم Angry Birds 2

گیم Angry Birds 2 دقیقاً مشابه سبک اصلی گیم های پرندگان خشمگین می باشد. در این نسخه نیز شما با کمک یک Slingshot یا همان تیر و کمان های Y شکل گیم را پیش می برید. Rovio برای هر چه بهتر شدن این گیم امکانات فوق العاده ای به آن اضافه کرده است. در Angry Birds 2 با گرافیک بسیار بهتر و بهینه شده، افزایش جزئیات گرافیکی و طراحی های جذاب تر، گیم پلی چندین برابر حرفه ای شده و چندین ویژگی دیگر رو به رو خواهید شد.

همچنین ماجراهای این گیم نیز در همان مکانی رخ می دهد که در اولین نسخه رسمی Angry Birds دیده بودیم. این مکان همان Piggy Island یا جزیره خوک ها می باشد. اما این بار جزئیات مکان ها و نقشه های گیم بسیار کامل تر و جذاب تر شده اند. طراحی محیط گیم به خوبی بهبود یافته است و طبیعت زیبای این منطقه به خوبی منعکس شده است. همچنین برخی مراحل در شب و برخی دیگر در روز روشن انجام می شوند.

حتی داستان این گیم نیز درست مثل نسخه اول Angry Birds راجع به دشمنی خوک ها با پرندگان بر سر تخم های پرندگان می باشد! در این قسمت نیز خوک ها تخم های پرندگان را می دزدند و شما باید در نقش این پرندگان خشمگین به جنگ با آن ها بروید و مانع نابود شدن تخم ها شوید. در Angry Birds 2 سه رئیس اصلی از خوک ها وجود دارند. آن ها Foreman Pig , Chef Pig و King Pig می باشند. شما باید این 3 رئیس به همراه ارتش خوک ها را نابود کنید.

APKTOPS گیم بسیار زیبای Angry Birds 2 را در دو نسخه معمولی و مود شده (الماس بی نهایت) برای دریافت فراهم کرده است. همچنین توجه داشته باشید که برای اولین اجرای این گیم می بایست اینترنت دستگاه شما متصل باشد.