Angry Birds Blast v1.5.8 دریافت گیم پرندگان خشمگین انفجار برای آندروید


گیم انگری بردز انفجار Angry Birds Blast

عرضه شده توسط Rovio

با گرافیک اچ دی بسیار عالی

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

ظاهرا Rovio قصد ندارد هیچگاه سری گیم های انگری بردز را کنار بگذارد و همیشه با ایجاد تغییراتی در میان خوک ها و پرندگان کاربران خود را نسبتا! سورپرایز می کند و نسخه ای دیگر از گیم های انگری بردز خود را با پسوندی جدید عرضه می کند. این بار هم Rovio با عرضه Angry Birds Blast نشان داده که به سری گیم های پرندگان خشمگین باز هم وفادار است و قصد دارد سالهای سال با این گیم به عنوان یک برند خود را به گیمرها، بیشتر بشناساند.

angry-birds-blast

ویژگی ها:

  • حضور پرندگان خشمگین در گیم ماجراجویی جدید
  • با بیش از 250 مرحله جذاب و سرگرم کننده
  • امکان انجام گیم به صورت بسیار ساده و آسان
  • به چالش کشیدن مغز خود با گیم پلی چالشی
  • استفاده از بوسترهای شگفت انگیز مانند کمان، موشک، تفنگ لیزری و بمب
  • اتصال به فیس بوک و گیم با دوستان
  • کسب کردن 3 ستاره با انجام موفقیت آمیز هر مرحله

Angry Birds Blast عنوانی جدید از سری گیم های انگری بردز برای اسمارت فونهای آندرویدی است که باز هم جنگ میان خوک ها و پرنده ها را نمایش می دهد. ظاهرا جنگ تمام ناشدنی خوک و پرنده های Rovio سری گیم فکری را رقم زده است تا تفاوتی جدید در میان عنوان های انگری بردز با نسخه Angry Birds Blast ایجاد نماید. در این گیم شاهد جنگ فیزیکی نخواهید بود و باید این بار پرنده ها را از دست خوک ها فراری دهید. برای این کار میبایست پرنده هایی که توسط خوک ها در درون مربع ها (زندان) گیر افتاده اند را بتوانید آزاد کنید.

در گیم Angry Birds Blast باید پرنده ها را که درون حباب ها گیر افتاده اند نجات دهید. به همین منظور باید حباب های مشابه و هم رنگ را در یک ردیف و یا ستون قرار دهید تا با هم دیگر واکنش نشان داده و پرنده های اسیر شده در آنها نجات یابند. بوسترها و دستاوردهای مختلفی که در این گیم برای کاربران در نظر گرفته شده است گیم پلی آن را بسیار هیجان انگیز و جذاب تر می کند. به این ترتیب باید ده ها مرحله مختلف و جذاب از گیم را بتوانید با انجام داده و گیم را با موفیت تمام کنید.

همانند نسخه های گذشته، در Angry Birds Blast نیز شاهد گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای خواهید بود. جزئیات گرافیکی بسیار عالی کار شده اند و از لحاظ محیط گیم و گرافیک، هیچ کم و کسری را مشاهده نخواهید کرد. اگر از علاقه مندان به سری گیم های انگری بردز باشید، بدون شک نسخه جدید از این سری ها، می تواند توجه تان را به خود جلب نماید.