Brain it on the truck v1.0.52 دریافت گیم معتاد کننده فکر کامیون باش


جدیدترین نسخه گیم Brain it on the truck برای آندروید

گیم های فکری آندروید دارای محیط ساده ای هستند که تنها با ارائه ی یک گیم پلی سخت و چالش برانگیز شما را محک زده و می توانید از مراحل مختلف گیم لذت برده و ان ها را تا انتها ادامه دهید.

گیم Brain it on the truck یک گیم فکری آندروید است که توسط استودیو WoogGames ساخته و منتشر شده است. این گونه گیم های جذاب محیط بسیار ساذه ای دارند و تنها گیم پلی ان هاست که نقطه ی قوت ان می باشد و می تواند کاربران مختلف را به خود جذب کنید. ابزار های شما در این گیم تنها یک مداد و یک کامیون است که باید با استفاده از قدرت ذهن خود و بهره گیری از این دو ابزار مراحل گیم را پیش رفته و به اتمام برسانید. گیم پلی گیم به این صورت است که باید با کشیدن اشکال مختلف مربع سبز رنگ را روی قسمت بار کامیون قرار داده و به وسیله ی ان این مربع را به مقصد برسانبد.

Brain it on the truck دریافت گیم معتاد کننده فکر کامیون باش

ویژگی های گیم Brain it on the truck

  • ضبط فیلم از گیم شما و اشتراک گذاری ان
  • امکان گرفتن کمک و راهنمایی از گیم یک بار در هر مرحله
  • استفاده از ابزار های مختلف مانند مداد و کامیون
  • دارای مراحل مختلف و چالش برانگیز
  • طراحی بسیار ساده و جذاب گیم
  • گیم پلی بسیار عالی و چالش بر انگیز
  • و ویزگی های دیگر

همان طور که گفته شد در گیم Brain it on the truck باید به وسیله ی یک مداد و کامیون مربع سبر زنگ را به منظقه زرد رسانده و مراحل گیم را به اتمام برسانید. در هر مرحله از گیم تنها یک بار می توانید از راهنمایی ها و کمک های گیم استفاده کرده و شیوه ی حل مرحله را مشاهده کنید. امکان گرفتن فیلم از گیم شما و اشتراک گذاری برای دوستان نیز وجود دارد و می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. گیم دارای مراحل مختلف و چالش برانگیزی است که هر کدام سخت تر از مرحله ی گذشته می باشد و باید حسابی ذهن خود را به کار انداخته و آن را محک بزنید.