Clash Royale v2.1.8 دریافت گیم کلش رویال آندروید + آپدیت نسخه مود شده


گیم محبوب و پر طرفدار کلش رویال آندروید

به همراه نسخه مود شده کلش رویال (سرور خصوصی)

گرافیک جذاب و گیم پلی رقابتی و آنلاین
محصول کمپانی فنلاندی Supercell سازنده گیم انقلابی Clash of Clans

نزدیک به 50 میلیون دریافت در کمتر از 3 ماه در گوگل پلی

آپدیت یکشنبه 20 اسفند همزمان با انتشار در گوگل پلی

برای اولین بار در بین وب سایت های ایرانی

گیم Clash of Clans را می توان یکی از انقلابی ترین گیم های موجود نه تنها در بین گیم های موبایلی، بلکه در بین تمامی گیم های ویدئویی دانست. گیم ای که با رخنه کردن در میان کاربران، به نوعی با تمام گوشی های هوشمند سیستم عامل های Android و iOS در هم آمیخته شده است. این گیم توسط کمپانی Supercell فنلاندی ساخته و عرضه شده است. کمپانی Supercell با کمک این گیم کلش رویال به ارزشی باور نکردنی دست پیدا کرد و ده ها کمپانی برتر دنیا به دنبال تصاحب سهام این شرکت افتادند. گیم Clash of Clans بی تردید محبوب ترین گیم آنلاین حال حاضر در میان گیم های موبایلی می باشد.

Supercell با ساخت دو گیم دیگر یعنی Hay Day و Boom Beach ، اعتبار خود را محکم تر کرده است. اما طی چند سال اخیر، شاهد عرضه شدن گیم جدیدی از سوی این کمپانی نبودیم. تا اینکه در اواخر سال 2015 کمپانی Supercell اقدام به معرفی یک گیم جدید ولی مشابه گیم های قبلی کرد. گیم مذکور، کلش رویال نام گرفت و توانست در مدت زمان کمی با استقبال کم نظیر هواداران گیم Clash of Clans مواجه شود.

Clash Royale کلش رویال آندروید

ویژگی های کلش رویال :

 • گرافیک بالا و جزئیات زیاد در طراحی ها
 • گیم پلی سرگرم کننده در سبک گیم های استراتژیک
 • الهام گرفته شده از گیم Clash of Clans
 • استفاده از شخصیت ها و نیروهای دفاعی و هجومی کلش آف کلنز
 • سبک گیم آنلاین دو نفره و رقابتی
 • گیم پلی real-time
 • وجود صدها نیروی ویژه و تروفی های مختلف
 • توانایی استفاده از پدافندهای دفاعی یا نیروهای هجومی
 • قابلیت ارتقاء نیروهای نظامی در چندین مرحله
 • قابلیت ساخت کلونی های مستحکم و زرهی
 • قابلیت ایجاد کلن و Battle Community آنلاین
 • قابلیت دعوت دوستان به رقابت های دو نفره و خصوصی
 • وجود تاکتیک های هجومی و دفاعی مختلف

تغییرات نسخه 2.1.7:

 • اضافه شدن میدان نبرد جدید دره الکترو برای کاپ های بیشتر از 3400
 • اضافه شدن 3 صندوق جدید
 • اضافه شدن 2 کارت جدید به نام Zappies و Hunter
 • حل مشکل Aspect Ratio در گوشی های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس

معرفی و بررسی گیم Clash Royale

Clash Royale نام جدیدترین گیم کمپانی Supercell بعد از گیم محبوب Clash of Clans می باشد. کلش رویال تنها به خاطر محبوبیت میلیونی کلش آف کلنز تولید و عرضه شده است. این گیم نه تنها در نام گذاری، بلکه در محتوای درونی نیز شباهت بسیار زیادی به کلش آف کلنز دارد. استفاده از نیروهای هجومی و دفاعی و حتی طلسم های کلش آف کلنز در گیم کلش رویال همگی مهر تأییدی بر این گفته هستند.

بعد از به اوج رسیدن گیم Clash of Clans طی سال های 2013 و 2014 ، این گیم در سال 2015 از اوج خود پایین آمد و با عرضه شدن گیم های حرفه ای از کمپانی های رقیب، خیلی از کاربران کمتر سراغ کلش آف کلنز رفتند. از این رو، Supercell برای دعوت مجدد گیمکن ها به گیم های خود، یک گیم جدید در اواخر سال 2015 تولید و عرضه کرد تا با این گیم به میدان رقابت باز گردد. باید گفت که این کمپانی با این سیاست کاری بسیار موفق عمل کرده است. Clash Royale همانند Clash of Clans از دیوار امنیتی بسیار مستحکمی در مقابل هکرها و روش های نفوذی برخوردار است و به خاطر همین، نسخه مود شده یا هک شده ای از این گیم که در سرورهای اصلی قابل اجرا باشد دیده نمی شود. همین امنیت بالا، زمینه درآمدهای هنگفت این شرکت را فراهم کرده است.

گیم پلی گیم کلش رویال

در گیم کلش رویال شما می بایست یک پایگاه نظامی ساده را ایجاد کرده و در رقابت هایی دو نفره و رو در رو به صورت real-time یا زنده با حریف مقابل خود مبارزه کنید. پیچیدگی های کلش آف کلنز در این گیم دیده نمی شود. کلیت گیم در یک کادر مثل یک زمین فوتبال دیده می شود. شما در نیمه پائینی این محوطه مستقر شده و یک برج اصلی دارید. هر کسی که زودتر از رقیب خودش، برج اصلی حریف را نابود کند، برنده رقابت می باشد. شما در این گیم می بایست حتماً روی هر دو بخش حمله و دفاع تمرکز داشته باشید.

اگر فقط به دفاع فکر کنید، حریف فرصت حمله های بیشتری در اختیار داشته و به شما مجال حمله کردن نمی دهد. و بالعکس، اگر تمام منابع خود را خرج نیروهای هجومی کنید، ممکن است به صورت ضد حمله و غافل گیرانه ای با حملات سنگین مواجه شوید. پس با این حساب باید گفت که استفاده از قوه استراتژیکی در این گیم بسیار مهم می باشد.

ارتقای نیرو ها

در کلش رویال شما می توانید نیروهای هجومی مختلف مثل سربازان بربر و آرچرها را تعلیم داده و از آن ها برای حمله به ساختمان ها و نیروهای دشمن استفاده کنید. در طرف دیگر نیز می توانید از پدافندهای دفاعی مختلف که پیشتر آن ها را در کلش آف کلنز دیده بودیم نیز استفاده کنید. باید به گونه ای برج اصلی خود را پوشش دهید که دشمن شما نتواند به راحتی به نزدیکی آن نفوذ کند. همچنین شما می توانید از طلسم های معروف گیم Clash of Clans نیز بهره مند شوید. در Clash Royale نیز مثل گیم کلش آف کلنز، قادر هستید تا ساختمان ها و نیروهای خود را ارتقاء دهید. گیم Clash Royale کاملاً آنلاین بوده و برای اجرای صحیح آن می بایست همیشه نسخه جدید آن را نصب کنید.

APKTOPS مثل همیشه سعی می کند در کمترین زمان ممکن، نسخه رسمی و سالم گیم کلش رویال را برای دریافت قرار دهد.