Desert Worms v1.52 دریافت گیم مسابقه ای کرم های بیابانی برای آندروید


گیم کرم های بیابانی Desert Worms

Desert Worms گیم در سبک اکشن از استودیوی گیم سازی Devm Games SE برای اسمارت فونهای آندرویدی می باشد که این بار در سایت ApkTops قصد معرفی آن را داریم. این گیم با وجود حجم کمی که دارد، اما دارای گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای است که پیشنهاد می کنیم اگر از علاقه مندان به گیم های مسابقه ای و رانندگی هستید به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

ویژگی ها:

  • وجود کرم هایی عظیم الجثه و واقع گرایانه
  • افزایش سرعت ماشین در لحظه های ضروری
  • امکان استفاده از چندین ماشین مختلف در گیم
  • به چالش کشیدن شما در 20 مرحله جذاب
  • وجود دستاوردهای مختلف در طی گیم

گیم Desert Worms در بیابیانی در یک سیاره ناشناخته انجام می شود که کرم های عظیم الجثه ای در آن قرار دارند. در این گیم آندروید باید با استفاده از ماشینی که هدایتش را به عهده دارید، بتوانید از دست کرم ها فرار کرده و مراقب باشید که با شما برخورد نکنند. در بین راه دستاوردهای مختلفی برایتان در نظر گرفته شده اند که باید بتوانید آنها را جمع آوری کنید؛ این در حالی است که همواره حداقل چند کرم بزرگ به دنبال شما خواهند بود تا ماشینتان را نابود کنند.

در این گیم چندین ماشین مختلف برایتان در نظر گرفته شده اند که با جمع آوری امتیازات کافی می توانید تمام آنها را قابل انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید. دارا بودن گرافیک اچ دی از جمله ویژگی های بصری این گیم می باشد. صداگذاری بسیار عالی و کم نظیر، بر واقعیت گیم افزوده است تا شاهد یک گیم جذاب و سرگرم کننده باشید.