Falling Ballz v1.1 دریافت گیم سقوط توپ ها


جدیدترین نسخه گیم Falling Ballz برای آندروید

گیم های سرگرم کننده ی آندروید دارای گیم پلی بسیار جذابی هستند که انجام ان ها می تواند ساعت ها شما را سرگرم کرده و لذت گیم و طی کردن مراحل مختلف آن سراسر وجود شما را فرا بگیرد.

گیم Falling Ballz یک گیم سرگرم کننده ی آندروید است که توسط استودیو گیم سازی Ketchapp که تجربه ی بسیار خوبی در  ساخت گیم های انچنینی دارد و تا کنون تعداد بسیار زیادی گیم های سرگرم کننده ی آندروید عرضه کرده ساخته و منتشر شده است. این گیم جذاب دارای محیط بسیار ساده ای بوده و گیم پلی جذاب آن است که باعث ایجاد جذابیت برای کاربران می شود. گیم پلی گیم بدین صورت است که باید در ان با پرتاب توپ ها و زدن به شکل های اطراف گیم آن ها را از بین ببرید تا بتوانید امتیازات بالا کسب کرده و مزاحل مختلف باززی را طی کنید.

Falling Ballz دریافت گیم سقوط توپ ها

ویژگی های گیم Falling Ballz

  • محیط بسیار ساده گیم
  • وجود توپ های رنگارنگ
  • گیم پلی جذاب و هیجان انگیز
  • مراحل مختلف و چالش برانگیز
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد گیم Falling Ballz یک گیم بسیار جذاب آندرویدی است که باید در ان با پرتاب توپ ها شکل های بزرگ را از بین ببرید و امتیازات بالا کسب کنید. گیم پلی گیم بسیار جذاب بوده و در مراحل مختلف ان چالش های متفاوتی برای شما پیش خواهد امد.با وجود محیط ساده ی گیم استفاده از توپ های رنگارنک باعث ایجاد تنوع در گیم شده و جذابیت آن را افزایش داده است.