Farming Simulator 18 v1.3.0.1 دریافت گیم شبیه ساز کشاورزی 18 برای آندروید


گیم شبیه ساز کشاورزی 18 Farming Simulator

عرضه شده توسط GIANTS Software

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

بعد از معرفی سری موفق گیم های Farming Simulator این بار نوبت به معرفی نسخه جدید این گیم تحت عنوان نسخه 18 آن است که توسط GIANTS Software طراحی و عرضه شده است. سری های قبلی گیم شبیه ساز کشاورزی آندروید موفق به جذب طرفداران بسیار زیادی شدند و این موضوع این بار نیز برای نسخه 2018 آن تکرار خواهد شد!

Farming Simulator 18 گیم شبیه ساز کشاورزی آندروید

ویژگی های گیم شبیه ساز کشاورزی

  • استفاده از تراکتور و کامیون های واقع گرایانه از بزرگترین کمپانی های سازنده
  • کاشتن شش نوع بذر مختلف شامل: گندم، کلزا، ذرت، چغندر، سیب زمینی و آفتابگردان
  • پرورش خوک از نژادهای مختلف و امکان فروش آنها برای کسب درآمد بیشتر
  • پروش گاو و گوسفند برای استفاده از شیر و پشم نها
  • استفاده از لودر مخصوص برای حمل و نتقل کردن چوب و زباله ها
  • نمایش به صورت سه بعدی و انجام گیم در جنوب ایالات منحده
  • برداشتن چوب ها با استفاده از ماشین های مخصوص و فروش آنها
  • امکان انجام گیم به صورت چند نفره با وای فای یا بلوتوث

نقد و بررسی گیم گیم شبیه ساز کشاورزی

همانطور که از نام Farming Simulator 18 نیز پیداست با گیم در سبک کشاورزی و مدیریت مزرعه داری روبه رو هستیم که در آن باید با استفاده از ماشین آلات صنعتی مختلف بتوانید به کشاورزی و مدیریت مزرعه پرداخته و محصولاتی که کشت می کنید را به فروش برسانید و به همین ترتیب با پولی که به دست می آورید امکانات بیشتری را خریداری کنید تا انجام گیم برایتان راحت تر شود.

در Farming Simulator 18 می توانید یک مزرعه داری تمام عیار را تجربه کنید. در این گیم در ابتدا ماشین های صنعتی مانند تراکتور و کامیون ساده در اختیارتان قرار خواهد گرفت که باید با استفاده از آنها زراعت کنید و بتوانید به مرور با کسب پول بیشتر که از طریق فروش محصول هایتان به دست خواهید آورد، کامیون و تراکتورهای بهتری را خریداری کنید تا امکاناتتان برای انجام کشاورزی افزایش یابد. البته ماشین های مورد استفاده در این گیم آندروید به همینجا ختم نشده و کم کم امکان خریداری ماشین های دیگری مانند زباله جمع کن، چوب جمع کن، گاری و … را نیز خواهید داشت که تمام آنها کارها را برایتان ساده تر خواهند کرد. در این نسخه از گیم شاهد اضافه شدن خودروهای صنعتی جدیدی از کمپانی های خودرو سازی صنعتی معتبر جهان خواهیم بود.

البته راه های کسب در آمد در گیم شبیه ساز کشاورزی، تنها به کشاورزی ختم نمی شود. در کنار کشاورزی می توانید به پرورش حیوانات اهلی نیز پرداخته و با پرورش این حیوانات از محصولاتی که دارند استفاده کنید. برای مثال می توانید از گاوها و گوسفند ها و خوک ها استفاده کنید؛ شیر و پشم گاو و گوسفند را بفروشید یا با بزرگ کردن نژادهای مختلف از خوک ها، آنها را به فروش برسانید. این کار می تواند در کنار کشاورزی سود قابل توجهی برایتان رقم بزند.

گیم Farming Simulator 18 با گرافیک بسیار عالی و محیط سه بعدی بی نظیری که دارد، می تواند باعث جلب توجه کاربرانی که به این سبک از گیم ها علاقه مند هستند، بشود. در این بین به هیچ وجه نمی توان از گیم پلی اعتیادآور گیم چشم پوشی کرد. اگر شما هم از طرفداران سری گیم های کشاورزی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه نسخه 2018 از گیم شبیه ساز مزرعه داری را از دست ندهید.

نکته: نسخه معمولی گیم کرک نشده است و جهت رفع مشکل لایسنس باید از لاکی پچر استفاده کنید.