Give It Up 2 v1.6.4 دریافت گیم موزیکال برای آندروید


گیم موزیکال “تمامش کن” Give It Up 2

محصولی از استودیوی Invictus Games

بیش از 5 میلیون دریافت از پلی استور

پیشنهاد ویژه برای علاقه مندان به سبک موزیکال

دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

Give It Up 2 دومین نسخه از گیم با همین نام برای اسمارت فونهای آندرویدی می باشد که توسط استودیوی گیمسازی Invictus Games عرضه شده است. این گیم در سبک “موسیقی” طراحی شده است؛ به همین دلیل کاربرانی که علاقه مند به موسیقی و آهنگ هستند بدون شک از Give It Up استقبال خواهند کرد.

Give-It-Up!-2

ویژگی ها:

  • دارای سطح های دشواری مختلف
  • 27 استیج هیجان انگیز و جالب
  • فشار دادن بر روی ریتم ها و پرش بر روی پلتفرم ها
  • پوشش استیج های مخفی
  • به دست آوردن امتیاز 3 ستاره در هر مرحله
  • دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • موسیقی گوش نواز بی نظیر

در گیم Give It Up 2 کنترل یک موجود سیاه رنگ را به عهده خواهید داشت. شما باید در هر مرحله از گیم با موفقیت این موجود سیاه رنگ را به خط پایان برسانید بدون آن که آسیبی به وی وارد شود. به این منظور شما اجازه دارید تا تنها یک بار بر روی کلیدهای سفید رنگ بپرید و هنگامی که قرمز شدند، اجازه پرش دوباره بر روی آنها را نخواهید داشت. همچنین شاهد وجود کلیدهای قرمز رنگ با تراشه ای بر روی آنها خواهید بود که پرش بر روی آنها می تواند منجر به مرگتان شود. همچنین نکته ای که بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که در طی حرکت ممکن است به صورت یکباره یکی از دکمه از جا در برود که برخورد کردن به آن نیز می تواند باعث ایجاد مشکل برایتان شود. به همین دلیل باید دقت بسیار زیادی در پیش بردن گیم داشته باشید تا هیچ مشکلی برایتان ایجاد نشود.

گیم Give It Up با وجود حجم کمی که دارد، اما بسیار سرگرم کننده و چالش برانگیز طراحی شده است. در این گیم علاوه بر سرعت، همچنین تمرکز شما نیز به چالش کشیده خواهد شد. شما باید سرعت عمل بالایی داشته باشید تا بتوانید با عبور سریع از روی دکمه ها، مراحل گیم را انجام دهید؛ حفظ تمرکز در طول گیم جهت گوش دادن به صدای کلیدهایی که بر روی آن حرکت می کنید نیز بسیار موثر است و باعث خواهد شد تا با کلیدهای اشتباهی برخوردی نداشته باشید. پخش صداهای گوش نواز و آرامش بخش، یکی دیگر از ویژگی های این گیم جذاب و سرگرم کننده می باشد که در طول گیم بدون شک توجه شما را جلب خواهد کرد. اگر از علاقه مندان به گیم های موزیکال هستید، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه نسخه دوم گیم جذاب Give It Up را از دست ندهید.