Legends v0.5.0d دریافت گیم آسفالت 9 جدید + دیتا آندروید


گیم فوق العاده زیبا و جذاب Asphalt 9: Legends

گرافیک کم نظیر و مثال زدنی
گیم پلی روان و فوق العاده سرگرم کننده
محصول استودیوی معتبر Gameloft

گیم به طور کامل آنلاین است و به صورت اینترنتی اجرا می شود

توجه : برای ورود به گیم آیپی شما باید بر روی کشور فیلیپین تنظیم شود 

اپلیکیشن تغییر آیپی به فیلیپین نیز از ادامه مطلب همین پست قابل دریافت است 

بدون تردید سری گیم های آسفالت از جمله برترین گیم های تاریخ در عرصه گیم های موبایلی می باشند. جالب است بدانید تا کنون 14 نسخه از این گیم برای پلتفرم های مختلف عرضه شده است و درست در اولین روز از ماه مارس سال 2018 شاهد عرضه شدن نسخه پانزدهم از این سری هستیم. نسخه ای که سال هاست گیمرهای اصیل موبایلی را در عطش نگه داشته است. سرانجام این صبر به پایان رسید و Asphalt 9: Legends از سوی گیم لافت معرفی شد. با APKTOPS در معرفی و بررسی این گیم جنجالی همراه باشید.

Asphalt 9 Legends

ویژگی ها :

 • گرافیک کنسولی و بسیار عالی
 • طراحی های حرفه ای و پر جزئیات
 • سبک بسیار جذاب و مهیج مسابقات ماشین سواری
 • طراحی برترین خودروهای سوپر اسپرت
 • قابلیت انتخاب و خریداری بیش از 50 ماشین مسابقه ای
 • امکان ارتقاء و شخصی سازی حرفه ای خودروها
 • طراحی بی نظیر لوکیشن های مختلف در گیم مثل کوه های هیمالیا و صحرای آریزونای آمریکا
 • امکان انجام حرکات ویژه و کسب نیروهای مختلف
 • قابلیت استفاده از نیتروهای دو و سه مرحله ای
 • دارای بخش مرحله ای (Career) با بیش از 60 فصل و 800 مسابقه
 • دارای بخش آنلاین World Series Multiplayer و قابلیت مسابقه در رقابت های 8 نفره آنلاین
 • دارای تنظیمات مختلف از جمله تنظیمات کنترلر گیم در دو حالت متفاوت
 • دارای بخش Club برای رقابت و کسب رتبه بهتر در بین رقبا

معرفی و بررسی گیم Asphalt 9: Legends

بعد از شایعات زیاد پیرامون گیم آسفالت 9 و عنوان آن ، بالاخره شاهد عرضه شدن نسخه رسمی این گیم از سوی گیم لافت هستیم. پیش از معرفی این گیم توسط گیم لافت، شایعه نام Asphalt 9: Shockwave قوت زیادی گرفت و تقریباً هر کسی مطمئن بود که عنوان این گیم Shockwave می باشد. اما با معرفی شدن نام و عنوان اصلی این گیم تمام شایعات قبلی با شکست رو به رو شدند.

Asphalt 9: Legends به عنوان پانزدهیم گیم از سری گیم های آسفالت با بهبود های چشم گیری عرضه شده است. آسفالت 9 را باید نسل جدید گیم های گرافیکی موبایلی دانست و این وقفه 5 ساله بعد از معرفی آسفالت 8 را می توان دلیلی بر اعمال تغییرات مثبت توسط گیم لافت در آسفالت 9 دانست. اگرچه در مجموع، المان های اصلی آسفالت 9 مشابه نسل قبلی می باشد، اما نمی توان از بهبودهای گرافیکی و گیم پلی گیم صرف نظر کرد.

در Asphalt 9: Legends شما وارد رقابت هایی خطرناک، هیجان انگیز و پر از زد و خورد خواهید شد. مسابقات غیر قانونی خیابانی که تنها هدف شما در آن برتری بر دیگر رقبا خواهد بود. اما رقبای سرسخت شما به این راحتی ها کنار نمی کشند. پس باید از هر روشی که می توانید آن ها را متوقف کرده و خودتان را پیروز میدان کنید.

بررسی محتوای گرافیکی گیم Asphalt 9: Legends

به نقل از گیم لافت سازنده گیم Asphalt 9: Legends ، این گیم گرافیک کنسولی را به شما ارائه می کند. آثار گذشته این کمپانی نیز این گفته را تأیید می کنند. چرا که گرافیکی ترین و محبوب ترین گیم های موبایلی یک دهه اخیر توسط همین کمپانی تولید شده اند. در آسفالت 9 همه چیز به خوبی طراحی شده است. طراحی خودروها به قدری عالی صورت گرفته است که واقعاً ممکن است در نگاه اول این گیم را با گیم های کنسولی اشتباه بگیرید.

گرافیک پر جزئیات محیط و آیتم های دیگر نیز به خوبی انجام شده است. اگرچه گیم لافت همچنان در بخش تخریب پذیری خیلی خوب عمل نکرده است اما باز هم این مورد نمی تواند گرافیک چشم نواز گیم Asphalt 9 را کدمان کند. در کنار این طراحی ها، نورپردازی ها و سایه گذاری های حرفه ای و صداگذاری های بسیار جذاب مثل صدای غرش موتورها و … به هر چه حرفه ای تر شدن این گیم کمک شایانی کرده است.

گیم پلی و روند گیم Asphalt 9: Legends

گیم Asphalt 9 در سبک گیم های مسابقه ای و با محوریت مسابقات ماشین سواری عرضه شده است. گیم پلی سرگرم کننده دومین ویژگی آسفالت 9 است. در این گیم شما قادر خواهید بود تا از بین بیش از 50 خودروی اسپرت خودروی مورد علاقه خود را خریداری کنید. گیم لافت برای بخش شخصی سازی و تیونینگ خودروها در آسفالت 9 گل کاشته است. شما می توانید خودروهای خود را در بخش های مختلف ارتقاء دهید و یا آن ها را با رنگ آمیزی و … شخصی سازی کنید.

لوکیشن های مختلف گیم و اضافه شدن مکان های جدید ، رنگ و بوی تازه ای به این سری از گیم ها بخشیده است. برای بخش مرحله ای و یک نفره، در آسفالت 9 بیش از 60 فصل با 800 مسابقه تعبیه شده اند. اما بخش جذاب گیم Asphalt 9: Legends ، بخش رقابت های آنلاین آن است که امکان برگزاری مسابقات 8 نفره را فراهم کرده است.

کنترلرهای گیم همانند نسخه های پیشین در دو حالت دکمه های مجازی و حالت Tilt (با کمک سنسور شتاب سنج) طراحی شده اند. شما می توانید مثل نسخه های دیگر گیم آسفالت، در Asphalt 9 نیز از نیتروهای چند مرحله ای برای افزایش سرعت استفاده کنید. همچنین در آسفالت 9 امکان استفاده از حرکات چرخشی و پرشی درست مثل Asphalt 8 وجود دارد.

🔴 توجه: گیم Asphalt 9: Legends هنوز برای سیستم عامل های آندروید منتشر نشده است. به زودی نسخه نهایی گیم عرضه می شود و به محض انتشار، این مطلب به روزرسانی خواهد شد.