Lumosity – Brain Training v2018.04.30.1910219 دریافت اپلیکیشن تقویت حافظه برای آندروید


معرفی نسخه فول و کرک شده اپلیکیشن Lumosity Premium

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه از دست ندهید …

Lumosity از سری اپلیکیشنهای فوق العاده آندرویدی به منظور تقویت هوش ، حافظه است که هم اکنون به معرفی جدیدترین نسخه کرک شده از آن می پردازیم. Lumosity نام یک موسسه‌ی تحقیقاتی معتیر است که در زمینه‌ی یافتن راهکارهایی به منظور افزایش سطح هوش، ذهن و تقویت حافظه‌ی انسانها فعالیت دارد  و کارکنان آن از برترین متخصصات اعصاب دنیا هستند.

ویژگی ها:

  • دارای بیش از 25 گیم فکری جذاب
  • دارای مقایسه نتایج به صورت آنلاین
  • محیط کاربری کاربرپسند و زیبا

یکی از اصلی ترین فعالیتهای این کمپانی ارائه گیم هایی برای تقویت مغز است گیم هایی با گرافیکی ساده اما تاثیرگذار روی فکر! در حال حاضر لوموسیتی با 60 میلیون کاربر از سرار دنیا محبوب ترین و کارآمدترین برنامه آموزشی تقویت ذهن میباشد این موسسه با فراگیر شدن اسمارت فونها اپلیکیشن “Lumosity” را طراحی و تولید کرده است که دارای چندین مینی گیم است.

حدودا روزانه 15 دقیقه برای اتمام گیم های کوچک برنامه لوموسیتی زمان لازم است بعد از هر دوره گیم رتبه ای با عنوان “LPI” که مخفف “Lumosity Performance Index” شاخص عملکرد مغز در لوموسیتی بر اساس قدرت حافظه، دقت، سرعت، انعطاف پذیری و حل مساله به شما داده میشود. میتوانید این شاخص را با روزها و ماه های قبل مقایسه کنید و شاهد تاثیر اپلیکیشن بر تقویت قدرت ذهنی خود باشید.

هم اکنون نسخه کرک شده یکی از بهترین و حرفه ای ترین برنامه‌های تقویت مهارت ذهن با گیم‌های کوچک فکری بر اساس مطالعات دقیق علمی به صورت کاملا رایگان در اختیار شماستت! کافیست انتخاب کنید تصمیم به تقویت کدام مهارت ذهن خود دارید و این برنامه به صورت هوشمند گیم‌هایی را پیش روی شما قرار می‌دهد!

یک نمونه از نتایج اپلیکیشن :

بر اساس مطالعات انجام شده بر روی هزاران نفر گزارش می کنند که حافظه و قدرت حل مشکلات در آن ها افزایش یافته است. هاینز کری همسر جان کری (وزیر امور خارجه ی ایالات متحده) طی مصاحبه ای با روزنامه ی پیتسبورگ اظهار کرد ” توانایی فکری و مغزیی که بدلیل بیماری و تشنج از دست داده بودم با کمک تمرینات Lumosity گیمافتم”

نکته مهم: جهت استفاده از نسخه آنلاک، جتما باید در برنامه ثبت نام و لاگین کنید.