MEmu play v5.1.0.1 دریافت ممو پلی بهترین شبیه ساز آندروید در ویندوز


جدیدترین نسخه ممو پلی بهترین شبیه ساز آندروید

اجرای گیم ها و برنامه های آندروید در کامپیوتر با MEmu

دارای بالاترین سرعت و بنچ مارک در بین شبیه ساز های دیگر
قابلیت اجرای “اکثر” گیم های آندروید

برای اولین بار در بین تمامی شبیه ساز های آندروید

تا همین چندسال پیش برای اجرای گیم های آندروید، به گوشی های آندرویدی نیاز بود و کسانی که خواهان اجرای این گیم ها بودند باید حتما دارای یک گوشی آندرویدی می بودند. اما با عرضه اپلیکیشنی مانند بلواستکس نیاز به گوشی های آندروید برای اجرای اکثر گیم های آندروید، برطرف شد؛ چرا که کاربران قادر بودند بدون داشتن گوشی گیم ها را به سادگی اجرا کنند.

اپلیکیشن MEmu یکی از بهترین شبیه ساز های آندروید در ویندوز است که به شما قابلیت اجرای برنامه و گیم های آندرویدی در ویندوز را می دهد. این برنامه دارای سرعت فوق العاده بالایی در اجرا است و توسط ربات کلش بات نیز پشتیبانی می شود.

memu جدیدترین نسخه ممو پلی بهترین شبیه ساز آندروید

قابلیت های ممو

 • سرعت فوق العاده بالا در اجرای گیم ها و برنامه ها
 • قابلیت فعال کردن روت به صورت انتخابی
 • شبیه ساز لرزاندن Shake
 • قابلیت نصب آسان برنامه ها و گیم ها
 • گرفتن سریع اسکرین شات
 • قابلیت چرخش صفحه نمایش
 • قابلیت تنظیم مکان GPS توسط نقشه های گوگل
 • قابلیت تغییر پوشه های متصل به ویندوز
 • قابلیت تغییر نام دستگاه و IMEI
 • قابلیت تغییر میزان استفاده از منابع سی پی یو و رم
 • قابلیت تنظیم کیبورد برای گیم ها و شبیه ساز تاچ
 • قابلیت استخراج فایل های APK نصب شده به ویندوز

قدرت و راندمان بالا

اولین نکته ای که در مورد برنامه ممو به خوبی نمایانی می کند، قدرت بسیار بالای آن در اجرای گیم های apk در گوشی می باشد. این اپلیکیشن قدرت پردازشی بسیار بالایی در اجرای انواع گیم ها می باشد. طبق تستی که توسط برنامه انتوتو بنچ مارک گرفته شده است، این اپلیکیشن دارای بالاترین سطح قدرت در میان تمام گوشی های مطرح بازار می باشد. همانطور که از تصویر زیر نیز پیداست، این اپلیکیشن موفق به کسب رتبه اول در میان گوشی های مطرح و پرجم دار بازار شده است.

memu-benchmark

بهترین پشتیبانی از سخت افزار های مختلف

اپلیکیشن MEmu از انواع سخت افزارها و سیسیتم عامل های مختلف پشتیبانی می کند. سازگاری با انواع سخت افزارها و سیستم عامل های مختلف از جمله مواردی است که این برنامه را از برنامه ایی همانند بلواستکس یک سر و گردن بالاتر می برد. این اپلیکیشن در حال حاضر با ویندوز های 7 و 8 و 8.1 و 10 سازگاری کامل دارد. همچنین سازگاری با پردازنده های اینتل، ADM و … از نیز از دیگر موارد این برنامه کامپیوتر می باشد. برای استفاده از این اپلیکیشن هیچ مشکلی از لحاظ گرافیکی نیز نخواهید داشت. چرا که این برنامه از انواع کارت های گرافیک که در بازار موجود هستند، پشتیبانی می کند.

memu-hardware

قابلیت مولتی ویندوز ممو

در MEmu می توانید به صورت هم زمان چند گیم را اجرا کنید. کاف است چند پنجره مختلف را باز کنید تا امکان انجام دادن چندین گیم آندروید را به صورت هم زمان داشته باشید. هریک از صفحات را می توانید به صورت جداگانه داشته باشید تا هر زمان که خواستید به هرکدام از گیم ها سر بزنید.

memu-ultiple

پشتیبانی از ماوس و کیبورد در ممو

بدون شک تجربه کردن یک گیم آندرویدی در ابعاد بسیار بزرگتر می تواند بسیار لذت بخش و هیجان انگیز باشد. این کار، زمانی که از موس و کیبورد برای کنترل کردن گیم استفاده کنید نیز هیجان را دو چندان خواهد کرد. این اپلیکیشن به شما امکان تجربه گیم های آندروید در صفحه های بزرگتر (صفحه لپ تاپ و کامپیوتر) را می دهد. همچنین شما قادر خواهید بود تا از کیبورد و موس و یا جوی استیک برای کنترل گیم مورد نظر استفاده کنید.

memu-exp