My Singing Monsters v2.1.8 دریافت گیم هیجان انگیز هیولاهای آندروید


My Singing Monsters یک گیم جذاب و سرگرم کننده

امتیاز در گوگل پلی : 4.5 از 5 – 50 میلیون بار دریافت فقط از گوگل پلی

پیشنهاد ویژه سایت

توجه : گیم آنلاین است و نیاز به اینترنت دارد 

My Singing Monsters یک گیم هیجان انگیز و پرطرفدار آنلاین و البته از دسته گیم های با رنک و امتیاز و تعداد دریافت بالا در گوگل پلی است . در این گیم شما در نقش یک هیولا وظیفه دارید که در یک جزیره تقریبا متروکه و در سکوت مطلق توسط صداها و انواع علایم و نشانی هایی که در اختیارتان قرار می گیرد دیگر دوستان و گروهتان که یک گروه ارکستر هستند را پیدا کرده و به یکدیگر پیوندید .

My Singing Monsters

دیگر اعضای گروه تان در این گیم نیز شامل انواع و اقسام هیولا ها از هیولای زشت و بد ترکیب و ترسناک تا هیولاهای با ظاهر با مزه و شیرین هستند که شما حتی می توانید با یک ترکیب از هر دو نژاد بالا هیولایی که مد نظر خودتان است را به وجود بیاورید تا خیلی سریع خود را به گروه ارکسترتان پیوند دهد و با آن ها همزیست شود . با این حساب شما می توانید گروه ارکستر خود را که می توانند یادگیری و نواختن را سریع بیاموزند را حرفه ای و حرفه ای تر نمایید تا بتوانند برای شما درآمدزایی بهتری کنند . البته شما هم می توانید از خجالت هیولاهاینان در بیاید چرا که اگر زندگی نامه هر کدام از آن ها را مطالعه کنید خواهید دید که هر کدامشان به یک چیز علاقه مند هستند و اگر شما آن شی را در اختیارشان قرار دهید آن ها سرسخت تر و کوک تر برای شما می نوازند و پول بیشتری هم برایتان کسب می کنند .

ویژگی ها : 

  • وجود بیش از 30 هیولای مختلف در گیم
  • گرافیک فوق العاده HD و بسیار جذاب
  • صداگذاری های عالی و حرفه ای
  • انیمیشن و جلوه های صوتی خیره کننده
  • قابلیت ترکیب نژاد هیولاها و خلق هیولای جدید
  • مهیج و اعتیاد آور و بسیار سرگرم کننده

گیم My Singing Monsters علی رغم حجم 49 مگابایتی خود ، بسیار پرطرفدار و گرافیکی است همان طور که 50 میلیون کاربر را فقط در گوگل پلی ، درگیر خود کرده است . پس شاید شما هم یکی از علاقه مندان به آن هستید اگر بتوانید آن را تجربه نمایید . برای دریافت جدیدترین نسخه از این گیم فوق العاده به ادامه مطلب همین پست از سایت برترین های آندروید مراجعه نمایید .