Old Man’s Journey v1.9.6 دریافت گیم ماجراجویی سفر پیرمردان


دریافت گیم سفر پیرمرد Old Man’s Journey آندروید

عرضه شده توسط Broken Rules GmbH

فروش با قیمت 5 دلار در پلی استور

با گرافیک بسیار عالی و ستودنی

گیم پلی جذاب و هیجان انگیز

به همراه فایل دیتای سالم گیم

گیم های سبک ماجراجویی به عنوان یکی از محبوب ترین دسته گیم ها شناخته می شوند که با وجود طرفداران بسیار زیادی که دارند در سایت پلی استور، با استقبال زیادی همیشه مواجه شده اند و همین موضوع باعث شده است تا توجه استودیو های گیمسازی مختلف به سمت این دسته از گیم ها جلب شود تا با کمک این سبک، گیم های خود را مورد توجه کاربران قرار دهند. این بار قصد معرفی یکی از همین گیم ها تحت عنوان Old Man’s Journey را داریم که توسط استودیوی گیمسازی Broken Rules GmbH برای علاقه مندان به صورت غیر رایگان عرضه شده است که در سایت ApkTops نسخه کامل آن را برایتان به صورت کاملا رایگان اماده کرده ایم.

ویژگی ها:

  • وجود معماهای چالش برانگیز و جالب
  • طراحی شده با کنترلگر لمسی روان
  • وجود صحنه های بسیار زیبا با طراحی بی نظیر
  • چشم اندازهای منحصر به فرد
  • نقاشی های رنگی طراحی شده و بسیار دیدنی

Old Man’s Journey داستان زندگی پیرمردی را روایت می کند که شما در نقش وی گیم را انجام خواهید داد و می بایست با فراض و نشیب های زندگی وی دسته و پنجه نرم کنید. در این گیم کاراکتر پیرمرد را پیش خواهید برد و در نقش او، با مشکلاتی که قرار است در سد راهش ایجاد شوند مقابله کنید و با پازل هایی که برایتان در نظر گرفته شده است، خودتان را سرگرم کنید. گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده گیم و از طرفی جوایزی که توانسته است “ماجراجویی پیرمرد” کسب کند از جمله مواردی هستند که خود به تنهایی قادر به جلب توجه کاربران خواهند بود.

در این گیم داستان هایی برایتان روایت خواهد شد که قبلا در زندگی پیرمرد روی داده اند و شما با یک روایت عجیب و جذاب روبه رو خواهید بود. Old Man’s Journey در اصل داستان ارزوها و رویاهای تحقق نیافته پیرمردی است که با سن و سال بالای خود تصمیم به آغاز ماجراجویی جدید کرده است که با رسیدن نامه ای به دستش آغاز می شود که در ابتدای داستان گیم هیچ اطلاعی از محتویات نامه دریافت شده توسط پیرمرد در دسترس نیست و همین موضوع باعث شروع مرموز و اسرارآمیز گیم خواهد شد که کاربر را نسبت به ادامه دادن گیم ترغیب خواهد کرد تا از محتویات موجود در نامه باخبر شود.

وجود نقاشی ها و طرح های بسیار واقع گرایانه و جذاب که لذتی وصف ناشدنی ایجاد خواهند کرد!

در گیم هیچ گونه متن برای راهنمایی یا ارائه آموزش برایتان نمایش داده نخواهد شد اما لازم نیست هیچ گونه نگرانی از این بابت داشته باشید، چرا که طراحی هنری تصاویر در گیم به قدری عالی و بی نقص انجام شده است که به سادگی با محیط گیم خو خواهید گرفت و با آن به خودی خود آشنا خواهید شد. طراحی بسیار عالی طراحان در بخش هنری گیم، حکایت از قدرت بسیار بالای آنها دارد. این موضوع در طراحی گیم خلاصه نمی شود و خلاقیت و نواوری را می توانید به خوبی در گیم پلی گیم نیز مشاهده کنید.

گیم پلی گیم نیز بسیار واقع گرایانه و کم نظیر طراحی شده است. در اصل در Old Man’s Journey با یک گیم خاص و ویژه سر و کار خواهید داشت. همانطور که گفتیم شما با یک گیم پازلی و معمایی سر و کار خواهید داشت اما پازل ها و معماهای موجود در این گیم به گونه ای طراحی شده اند که شما باید در محیط گیم تغییر ایجاد کنید تا راه پیرمرد را برای ادامه گیم هموار نمایید. این پازل ها اکثر به صورت تغییر در ارتقاع طراحی شده اند و به گونه ای است که تغییری را در محیط گیم ایجاد خواهد کرد تا راه پیرمرد باز شود. حل کردن پازل ها لذتی خاص را برایتان رقم خواهد زد تا شاهد یکی از بهترین گیم ها در همین سبک باشید.