Pixel Gun 3D Pocket Edition v15.0.2 دریافت گیم پیکسل گان + مود آندروید


جدیدترین نسخه گیم Pixel Gun 3D

نسخه معمولی + مود شده

 با بیش از 10 میلیون نصب کننده فعال در گوگل پلی
به همراه تریلر رسمی گیم

Pixel Gun 3D گیم جذاب در سبک craft یا همان لگو می باشد. داستان این گیم زیبا از آنجا آغاز می شود که گروهی از زامبی های خون خوار و نابود گر  به  شهر شما حمله می کنند و شما در این گیم باید به مقابله و جدال با آنها بپردازید در این راه شما می توانید از ابزار های و سلاح های متنوعی مانند چاقو ، چماق ، اره و … برای مقابله با زامبی های بدجنس استفاده کنید. هم چنین جنگ افزار های لگویی در اختیار شما قرار می گیرد که با استفاده از آن ها می توانید مراحل را راحت تر پشت سر بگذارید. در گیم پیکسل گان امکان گیم کردن به صورت Multi Player  (گیم گروهی) نیز وجود دارد که می توانید همراه با دوستان خود به جنگ با زامبی ها بپردازید.

Pixel_Gun_3D_Pocket_Edition_cover پیکسل گان

ویژگی ها

  • سلاح های بسیار مختلف و منحصر به فرد
  • شخصیت های متنوع و جالب
  • محیط زیبا و پر ماجرا
  • دارا بودن حالت گیم گروهی یا Multi Player
  • گرافیک بالا ، صداگذاری فوق العاده و گیم پلی کم نظیر

آموزش نصب نسخه مود شده Pixel Gun 3D بدون نیاز به روت

این آموزش بسیار ساده است و نصب آن نیاز به روت ندارد. جهت مود کردن گیم ابتدا باید نسخه مود را نصب کنید و مقدار سکه و الماس را افزایش دهید. سپس نام پوشه دیتای گیم را تغییر دهید و گیم را پاک کنید. نام پوشه دیتا را به حالت اول برگردانید و سپس نسخه 10.2.1 گیم را نصب کنید و وارد گیم شوید. در نهایت نسخه جدید گیم را بر روی نسخه اصلی نصب کنید. بهتر است نسخه جدید از طریق پلی استور مستقیما بروزرسانی شود.

فیلم آموزشی زیر را مشاهده کنید و تمامی مراحل بالا را طبق فیلم انجام دهید. این روش توسط ما تست نشده است اما سورس آن معتبر است.