Retrica – Selfie, Sticker, GIF Pro v6.0.1 دریافت برنامه پرطرفدار عکاسی و ویرایش عکس آندروید آندروید


برنامه ویرایش عکس Retrica آندروید

بیش از 500 میلیون دریافت از گوگل پلی
پیشنهاد ویژه سایت ApkTops  – نسخه پرو با تمام قابلیت ها

تاکنون در سایت ApkTops اپلیکیشنهای زیادی در زمینه ویرایش تصاویر و زیباسازی آنها معرفی کرده ایم که بسیاری از آنها با استقبال بی نظیری مواجه شده اند. در اصل هر اپلیکیشنی که شامل ابزارهای کامل باشد، مورد توجه قرار می گیرد. این موضوع در مورد برنامه Retrica نیز کاملا صحت دارد. Retrica برنامه ای بسیار عالی و قدرتمند برای کسانی می باشد که به دنبال اپلیکیشنی جهت ویرایش تصاویر خود در گوشی همراه می باشند.

Retrica cover

ویژگی ها:

  • وجود فیلترهای بسیار جذاب و جدید
  • استفاده از افکت های منحصر به فرد
  • دارای تایمر برای عکس گرفتن دسته جمعی
  • امکان ساخت کلاژ در درون برنامه
  • دارای فریم های بسیار شکیل و شیک
  • استفاده از لوگو به عنوان واترمارک در تصاویر

در برنامه Retrica شاهد ابزارهای بسیار متعددی خواهید بود که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید و عکس های خود را با استفاده از آنها ادیت کنید. این اپلیکیشن شامل افکت هایی بسیار جذاب و منحصر به فردی میباشند. با اعمال افکت هایی که در این برنامه گنجانده شده است می توانید جلوه های خیره کننده ای به تصاویر ببخشید. همچنین فیلترهایی که در اپلیکیشن Retrica وجود دارند این امکان را دارند تا تصاویر خود را به شکل طبیعی تر و حرفه ای تر در بیاورید. این اپلیکیشن شامل فریم هایی بسیار دیدنی نیز می باشد که می توانید به عنوان قاب آنها را در اطراف عکس های خود قرار دهید.

شاید برخی اوقات برایتان پیش آمده است که در مسافرت هایتان خواستار گرفتن عکس های دسته جمعی بوده باشید اما به طبع باید شخصی گوشی موبایل را در دست بگیرد تا بتوانید عکس بگیرید. در چنین شرایطی می توانید از تایمر استفاده کنید تا بعد از زمان مشخص دوربین به صورت خودکار عکس بگیرد. اپلیکیشن Retrica دارای تایمر نیز می باشد که می توانید بسته به نیاز خود زمان آن را تنظیم کنید تا بعد از مدت زمان مشخص شده به صورت خودکار از شما عکس بگیرد.