Snipers vs Thieves v1.14.18860 دریافت گیم تک تیرانداز ها و دزد ها برای آندروید


تک تیراندازها و دزدها Snipers vs Thieves

عرضه شده توسط PlayStack

Snipers vs Thieves گیم متفاوت و جذاب برای سیستم عامل آندروید است. گیم که در آن محیطی بسیار دیدنی با گرافیک بالا و همچنین گیم پلی سرگرم کننده و در عین حال اعتیادآور را شاهد خواهید بود.

snipers-vs-thieves

ویژگی ها:

  • انجام گیم به عنوان تک تیرانداز
  • تشکیل تیم دزدی با دیگر گیمکنان جهان
  • جمع آوری بیش از 100 ماسک مختلف
  • استفاده بیش از 50 سلاح مختلف
  • امکان ارتقاء دادن اسلحه ها
  • ملحق شدن به CARTEL با دوستان خود

در این گیم باید یک تیم سرقت تشکیل دهید و از سرقت دیگر گروه ها جلوگیری کنید. به همین منظور نقش شما در این گیم، یک اسنایپر (تک تیرانداز) خواهد بود که باید به سمت افراد دزد شلیک کنید تا گروه خودتان موفق به دزدی شود. برای این کار نیز اسلحه های متفاوتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که باید با هدف گرفتن دیگر دزدها، آنها را زده و نابود کنید.

امکان ارتقا دادن اسلحه ها نیز وجود داشته و با ارتقا دادن اسلحه خود، امکانات آنها نیز افزایش خواهد یافت. در گیم Snipers vs Thieves می توانید به کارتل های دیگر ملحق شوید تا با قدرت بیشتری گیم را پیش ببرید. هر دفعه از دزدی را می توانید با تغییر دادن ماسک های مختلف، متفاوت نشان دهید تا ردی از شما به جا نماند. بیش از 100 نوع ماسک متفاوت در این گیم گنجانده شده است که در طی گیم امکان باز کردن و انتخاب آنها را نیز خواهید داشت.

در حالی که Snipers vs Thieves دارای حجم چندانی نیست، اما گیم پلی جذاب و سرگرم کننده این گیم، بی شک شما را به خود معتاد خواهد کرد! گیم پلی این گیمدر عین ساده بودن اما بسیار جذاب و سرگرم کننده است. گرافیک اچ دی و عالی گیم نیز از دیگر مواردی است که یکی از نقاط عطف گیم محسوب می شود. در ادامه می توانید این گیم را با لینک مستقیم از سایت ApkTOps دریافت کنید.