Soccer Star 2018 World Cup Legend v4.0.0 ستاره فوتبال


Soccer Star 2018 World Cup Legend جام جهانی روسیه

امکان رقابت آنلاین و PVP با سایر گیمر های گیم

در گیمSoccer Star 2018 World Cup Legend شما میتوانید در نقش یک گیمکن آماتور وارد گیم شوید و برای تبدیل شدن به یک ستاره فوتبال در سال 2018 تلاش های بسیاری را انجام دهید. این گیم آندرویدی امکان انتخاب و تعیین نمودن پست را به شما میدهد که میتوانید در یکی از پست های گیم فعال شوید و کار خود را آغاز کنید. بدون شک گیمکنان حرفه ای تری از شما وجود دارند که برای رسیدن به آمادگی کامل و شرکت در مسابقات باید باید تمرینات بسیاری را انجام دهید تا مربی تیم بتواند روی شما حساب ویژه ای باز کند.

Soccer Star 2018 World Cup Legend جام جهانی روسیه

ویژگی های گیم ستاره فوتبال جام جهانی 2018 روسیه

  • دسترسی به بسیاری از آیتم های گیم
  • انجام تمرینات روزانه برای بدست آوردن مهارت های بیشتر
  • گیم به صورت آنلاین و رقابت با بسیاری از تیم ها
  • گیم پلی کاملا حرفه ای و سرگرم کننده
  • طراحی دیدنی گیم به صورت اچ دی
  • امکان انتخاب نمودن پست مربوط به خود
  • حضور در بسیاری از تیم های جهانی
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی گیم Soccer Star 2018 World Cup Legend

گیم ستاره فوتبال Soccer Star 2018 World Cup Legend تمرینات بسیاری را دارا میباشد که شما میتوانید نسبت به پست خود این تمرینات را پشت سر بگذارید. میلیون ها گیمر دیگر در این گیم حضور دارند که بدون شک رقابت تن به تن با آنها کار سختی میباشد. شما میتوانید مهارت های خود را ارتقاء دهید و اینکار را تا جایی ادامه دهید که به آنچه که در رویای خود داشته اید برسید. گیم ستاره فوتبال طراحی بسیار خوبی را دارا میباشد که میتوانید در زمین های بسیاری گیم کنید. همچنین شرایط اب و هوایی متنوعی در گیم وجود دارد که آن دیگر بستگی به سیستم شبیه سازی گیم دارد.

گیم ستاره فوتبال جام جهانی 2018 روسیه به صورت آنلاین قابل اجرا میباشد که شما میتوانید تمرکز دقیقی روی خود در گیم داشته باشید. البته باید بدانید که این گیم ده ها بخش دیگر را دارا میباشد که رسیدگی به تمامی آنها میتواند مسیر پیشرفت شما را هموار تر کند و تنها انجام تمرینات روزانه نمیتواند دلیل اصلی موفقیت شما در گیم باشد. گیم پلی گیم Soccer Star نیز امکان سرگرم کردن شما برای دقایق و حتی ساعات طولانی را دارا میباشد که یک گیم پیشنهادی از برترین های آندروید برای شما گیمر ها میباشد.

گیم ستاره فوتبال درای یک نسخه لیگ برتر با نام Soccer Star 2018 Top Leagues نیز می باشد.