Subway Surfers v1.86.0 دریافت گیم دونده مترو + مود آندروید


گیم موج سواران مترو Subway Surfers

عرضه شده توسط استودیوی Kiloo
به همراه نسخه مود شده گیم
بیش از 1 میلیارد دریافت از سایت گوگل پلی
پیشنهاد ویژه سایت APKTOPS

کسانی که قبلا گیم Subway Surfers را انجام داده اند، بدون شک می دانند که این گیم به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین و جذاب ترین گیم های عرضه شده برای سیستم عامل آندروید شناخته می شود. همچنین از گیم موج سواران مترو می توان به عنوان یکی از قدیمی ترین گیم های عرضه شده برای آندروید نیز نام برد. این گیم با گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای که دارد، توانسته است نظر مخاطبان مختلف را جذب کند.

Subway-Surfers-android

ویژگی های گیم ساب وی سورفر

  • دویدن در خط بی پایان ریل قطار برای فرار از دست مامور
  • وجود دستاوردها و موانع مختلف در سر راه گیم
  • امکان تغییر کاراکتر گیم با قابلیت سفارشی سازی آنها
  • قابلیت انجام مسابقه با دوستان و به چالش کشیدن آنها
  • انجام حرکات آکروبات بسیار جذاب و دیدنی توسط کاراکتر گیم
  • دارای گیم پلی بسیار اعتیادآور و جذاب
  • گرافیک رنگارنگ با وضوح اچ دی بسیار عالی

معرفی گیم Subway Surfers

Subway Surfers دارای گیم پلی کاملا منحصر به فرد و جذاب می باشد که هر کاربری را به سمت خود جذب می کند. در این گیم آندروید شما کنترل شخصیت اصلی گیم یک پسر گیمگوش است را به عهده خواهید داشت. این پسر در حال فرار از دست مامور مترو می باشد و شما باید به او کمک کنید تا مامور مترو نتواند او را بگیرد. در حالت طبیعی کاراکتر گیم در حال دویدن می باشد و وظیفه شما عبور وی از موانع مختلفی در سر راه می باشد، است.

مانع های مختلفی مانند ریل، قطارها، گاردها، آیتم ها و … در سر راه کاراکتر اصلی گیم قرار گرفته اند که شما باید با پریدن از روی آنها و جا خالی دادن بتوانید خودتان را از بینشان عبور دهید. همچنین سکه های مختلفی نیز در سر راه شما قرار دارند که باید در حال فرار بتوانید آنها را جمع کنید تا امتیازات بیشتری را به دست بیاورید.

شخصیت های گیم ساب وی

در گیم Subway Surfers شاهد وجود کاراکترهای مختلفی خواهید بود. شما می توانید به جای کاراکتر اصلی (همان پسر گیمگوش!) کاراکتر دلخواه خود را انتخاب کنید و از آن برای پیش بردن گیم استفاده کنید. همچنین آیتم های بسیار متعددی برای شما در نظر گرفته شده است که با کمک آن می توانید کاراکتر انتخاب شده را از لحاظ ظاهری سفارشی سازی کنید. امکان انجام گیم در حال رقابت با دوستان نیز وجود دارد که در این حالت می توانید با دوستان خود که این گیم را انجام می دهند به رقابت پرداخته و مهارت هایتان را به چالش بکشانید.

گیم Subway Surfers دارای گیم پلی بسیار اعتیادآور و جذاب می باشد. در این گیم شما یک گیم پلی کاملا نوآورانه و عاری از هرگونه مشکل را تجربه خواهید کرد. گرافیک این گیم نیز به صورت اچ دی طراحی شده است که باعث افزایش بیش از پیش گیم می شود. در کنار این موارد، صداگذاری بسیار عالی و پیشرفته گیم آندروید موج سواران مترو، جای هیچ گونه نقدی را باقی نگذاشته و آن را به یکی از بهترین گیم های آندروید تبدیل کرده است.