Swamp Attack v2.4.2 دریافت گیم حمله مرداب + مود آندروید آندروید


گیم بسیار محبوب و جذاب Swamp Attack

به همراه گیم پلی عالی و بسیار سرگرم کننده

محصول استودیوی گیم سازی Outfit7 ، سازنده سری گیم های محبوب Talking Tom

نسخه معمولی + نسخه مود شده

Swamp Attack نام یکی دیگر از گیم های سرگرم کننده شرکت Outfit7 که آثاری انقلابی همچون Talking Tom و … را دارد می باشد. گیم Swamp Attack هم مثل دیگر گیم های Outfit7 بیشتر در سبک تفننی به نظر می رسد اما این گیم به قدری جذاب و سرگرم کننده است که شما را مدت ها سرگرم می کند. با APKTOPS در معرفی بیشتر گیم Swamp Attack همراه باشید.

Swamp-Attack

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی در کنار حجم مناسب
  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده
  • فضای فانتزی و رنگارنگ
  • سبک جذاب Defense و بسیار چالش برانگیز
  • قابلیت استفاده از سلاح های مختلف، نارنجک و …
  • سبک Tap & Shoot
  • قابلیت کسب امتیاز و خرید و تجهیز و ارتقاء بخش های مختلف

Swamp-Attack-2

گیم Swamp Attack

گیم Swamp Attack یا حمله مرداب، یک گیم جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن می باشد که دارای عناصر خنده دار و طنزآمیز در کنار گیم پلی چالش برانگیز و محتوای حماسی است. گیم Swamp Attack توسط شرکت Outfit7 تهیه و به صورت رایگان عرضه شده است. Outfit7 پیش از این با ارائه گیم هایی همچون سری گیم های Talking Tom , Talking Larry, Talking Santa, Talking Ginger, Talking Ben, Talking Angela و … محبوبیت خاصی بین کاربران پیدا کرد. می توان گیم Swamp Attack را با توجه به دیگر گیم های این استودیو، متفاوت ترین آثار این شرکت بعد از این سری گیم ها دانست.

شما در گیم Swamp Attack در نقش مردی گیم می کنید که خانه ای در میان مرداب ساخته است. او غذا می پزد و بوی غذای او در مرداب می پیچد و حیوانات وحشی مرداب هم که گرسنگی بر آن ها غلبه کرده است، به سمت خانه شما هجوم می آورند.

وظیفه شما دفاع از جان خودتان و خانه ای که ساخته اید است. این حیوانات که در میان آن ها تمساح ها ، سگ های آبی ، حشرات ، ماهی ها ، راکون ها و … هستند، با در دست داشتن سلاح هایی مرگبار به سمت شما حمله ور می شوند. همین موضوع گیم را بسیار خنده دار و طنزآمیز می کند اما شما نباید گول این خنده دار بودن گیم را بخورید چرا که دشمنان شما بسیار خطرناک هستند.

با خرید سلاح های مختلف و نارنجک ها و … به رویارویی با آن ها بروید و به این موجودات اجازه نزدیک شدن به خودتان را ندهید. گیم در سبک Action/Defense می باشد. کل گیم در یک کادر کلی می باشد و شما در سمت چپ تصویر بر روی یک صندلی نشسته اید و دشمنان شما از سمت راست به شما نزدیک می شوند. باید با هدف گرفتن روی آن ها، به آن ها شلیک کرده و نابودشان کنید.

APKTops این گیم بسیار زیبا و سرگرم کننده را در دو نسخه عادی و مود شده جهت دریافت آماده کرده است. Swamp Attack قابل اجرا به صورت کاملاً آفلاین می باشد و نیازی به دیتا ندارد. همچنین جهت آشنایی بیشتر با گیم، می توانید ویدئوی گیم پلی آن را از بخش “نمایش ویدئو” مشاهده کنید.